Ciągniki rolnicze

John Deere 8R 280

Moc, duży rozstaw osi i niezależne zawieszenie ILS™ sprawiają, że ciągnik 8R 280 charakteryzuje się doskonałą przyczepnością i potężną siłą uciągu w każdych warunkach.

  • Maksymalna moc 308 KM (227 kW) + 18 KM (13 kW) IPM
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 14 t masy wysyłkowej z rozstawem osi 3,05 m
Zapytaj o cenę

Więcej o 8R 280

John Deere 8R 280 – dane techniczne

Silnik John Deere PowerTech™ PVS generuje do 326 KM (z IPM podczas pracy z WOM i na drodze). Do tego modelu oferujemy trzy rodzaje przekładni.

Niezawodna przekładnia Powershift™ reaguje na zmianę warunków pracy automatyczną zmianą biegów. Przekładnia AutoPowr™ umożliwia płynne przyspieszanie za pomocą dźwigni, bez użycia sprzęgła. Po ustawieniu żądanej prędkości przekładnia będzie ją automatycznie utrzymywać, reagując na zmieniające się obciążenie. Przekładnia e23™ łączy zalety przekładni mechanicznej z łatwością obsługi przekładni bezstopniowej. Funkcja Efficiency Manager™ pomaga ograniczać spalanie poprzez utrzymywanie stałej prędkości i automatyczne dostosowywanie biegów do zmieniających się obciążeń.

Komfortowy John Deere 8R 280

Prawdziwy luksus może zapewnić obrotowy fotel ActiveSeat™ II. Wyposażony jest w funkcję masażu, podgrzewania i klimatyzacji oraz elektryczne zawieszenie. Możemy też wybrać fotel z pneumatyczną amortyzacją, która w połączeniu z mechanicznym zawieszeniem kabiny doskonale izoluje operatora od wstrząsów. Dzięki układowi kierowniczemu o zmiennym przełożeniu możliwe jest ograniczenie liczby ruchów rąk przy manewrach. Wszystko to pomaga ograniczać zmęczenie operatora i tym samym podnosi jego produktywność.

John Deere 8R – moc nowoczesnych technologii

Obraz z kamer pozwala kontrolować pracę maszyn towarzyszących i ułatwia manewry. Ergonomiczny interfejs operatora CommandARM™ z joystickiem CommandPRO™ i dotykowymi ekranami pozwala łatwo i bez wysiłku kontrolować ciągnik i połączone maszyny. Dzięki odbiornikowi StarFire™ 6000 można sięgnąć po nadzwyczajną precyzję rozwiązań z zakresu rolnictwa precyzyjnego.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty