Ciągniki rolnicze

John Deere 8R 370

Nowy ciągnik 8R 370 jest wydajny i wszechstronny. Duży rozstaw osi i niezależne zawieszenie ILS™ sprawiają, że w każdych warunkach zachowuje doskonałą przyczepność i potężną siłę uciągu.

  • Maksymalna moc 407 KM (299 kW) + 13 KM (10 kW) IPM
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 14 t masy wysyłkowej z rozstawem osi 3,05 m
Zapytaj o cenę
john deere 8r 370

Więcej o 8R 370

John Deere 8R 370 – dane techniczne

Silnik John Deere PowerTech™ PSS daje do dyspozycji nawet 420 KM (z IPM podczas pracy z WOM i na drodze). Do wyboru mamy dwa rodzaje przekładni. Przekładnia AutoPowr™ umożliwia płynne przyspieszanie za pomocą dźwigni, bez użycia sprzęgła. Po ustawieniu żądanej prędkości przekładnia będzie ją automatycznie utrzymywać, reagując na zmieniające się obciążenie. Natomiast przekładnia e23™ łączy zalety przekładni mechanicznej z łatwością obsługi przekładni bezstopniowej. Funkcja Efficiency Manager™ pomaga ograniczać spalanie poprzez utrzymywanie stałej prędkości i automatyczne dostosowywanie biegów do zmieniających się obciążeń.

Komfortowy John Deere 8R 370

Układ zawieszenia kabiny stanowi rewelacyjny tandem z pneumatycznie amortyzowanym fotelem. Zapewniają operatorowi komfort przy wykonywaniu wszystkich zadań. Jeśli oczekujemy luksusu, powinniśmy wybrać obrotowy fotel ActiveSeat™ II. Wyposażony jest w funkcję masażu, podgrzewania i klimatyzacji oraz elektryczne zawieszenie. Aby ograniczyć liczbę ruchów rąk, przy wykonywaniu manewrów zaprojektowano układ kierowniczy o zmiennym przełożeniu. Udogodnienia te pomagają ograniczyć zmęczenie operatora i tym samym podnosi jego produktywność i bezpieczeństwo pracy.

John Deere 8R – moc nowoczesnych technologii

Obraz z kamer pozwala kontrolować pracę maszyn towarzyszących i ułatwia manewry. Ergonomiczny interfejs operatora CommandARM™ z joystickiem CommandPRO™ i dotykowymi ekranami pozwala łatwo i bez wysiłku kontrolować ciągnik i połączone maszyny. Dzięki odbiornikowi StarFire™ 6000 można sięgnąć po nadzwyczajną precyzję rozwiązań z zakresu rolnictwa precyzyjnego.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty