Ciągniki rolnicze

John Deere 8R 310

Doskonała przyczepność i potężna siła uciągu w każdych warunkach to zasługa połączenia mocy, dużego rozstawu osi i niezależnego zawieszenia ILS™.

  • Maksymalna moc 341 KM (251 kW) + 16 KM (12 kW) IPM
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 14 t masy wysyłkowej z rozstawem osi 3,05 m
Zapytaj o cenę

Więcej o 8R 310

John Deere 8R 310 – dane techniczne

Silnik John Deere PowerTech™ PVS oferuje moc maksymalną 341 KM, a z IPM nawet 357 KM. Do tego modelu dostępne są trzy rodzaje przekładni.

Przekładnia e23™ łączy zalety przekładni mechanicznej z łatwością obsługi przekładni bezstopniowej. Funkcja Efficiency Manager™ pomaga ograniczać spalanie poprzez utrzymywanie stałej prędkości i automatyczne dostosowywanie biegów do zmieniających się obciążeń. Przekładnia AutoPowr™ umożliwia płynne przyspieszanie za pomocą dźwigni, bez użycia sprzęgła. Po ustawieniu żądanej prędkości przekładnia będzie ją automatycznie utrzymywać, reagując na zmieniające się obciążenie. Niezawodna przekładnia Powershift™ reaguje na zmianę warunków pracy automatyczną zmianą biegów.

Komfortowy John Deere 8R 310

Ograniczenie zmęczenia operatora przekłada się na bezpieczeństwo i produktywność. Dlatego luksusowy fotel ActiveSeat™ II wyposażony jest w funkcję masażu, podgrzewania i klimatyzacji oraz elektryczne zawieszenie. Alternatywą jest pneumatycznie amortyzowany fotel, który w połączeniu z mechanicznym zawieszeniem kabiny doskonale tłumi wstrząsy i drgania. Zmienne przełożenie układu kierowniczego pozwala na ograniczenie liczby ruchów rąk przy manewrach.

John Deere 8R – moc nowoczesnych technologii

Odbiornik StarFire™ 6000 otwiera drzwi do nadzwyczajnej precyzji rozwiązań z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Obraz z kamer pozwala kontrolować pracę maszyn towarzyszących i ułatwia manewry, a ergonomiczny interfejs operatora CommandARM™ z joystickiem CommandPRO™ i dotykowymi ekranami pozwala łatwo i bez wysiłku to wszystko kontrolować.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty