Ciągniki rolnicze

John Deere 8R 340

Ogromna moc, wyjątkowa przyczepność i potężna siła uciągu. Do tego wydajny układ hydrauliczny i podnośnik o dużym udźwigu. To właśnie jest nowy 8R 340.

  • Maksymalna moc 374 KM (275 kW) + 14 KM (10 kW) IPM
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 14 t masy wysyłkowej z rozstawem osi 3,05 m
Zapytaj o cenę

Więcej o 8R 340

John Deere 8R 340 – dane techniczne

Silnik John Deere PowerTech™ PVS pozwala osiągnąć moc maksymalną 374 KM, a z IPM o 14 KM więcej. Trzy rodzaje przekładni pozwalają dopasować ciągnik do indywidualnych potrzeb. Funkcja Efficiency Manager™, dostępna w przekładni e23™, pomaga ograniczać spalanie poprzez utrzymywanie stałej prędkości i automatyczne dostosowywanie biegów do zmieniających się obciążeń. Przekładnia AutoPowr™ po ustawieniu żądanej prędkości będzie ją automatycznie utrzymywać, reagując na zmieniające się obciążenie. Niezawodna przekładnia Powershift™ reaguje na zmianę warunków pracy automatyczną zmianą biegów.

Komfortowy John Deere 8R 340

Wiele godzin spędzonych w ciągniku może skutkować znużeniem i zmęczeniem kierowcy, a to zmniejsza efektywność wykonywanej pracy i podnosi ryzyko popełnienia błędu. Dlatego tak wielką uwagę projektanci i inżynierowie John Deere przykładają do komfortu operatora. Przykładem tej dbałości jest fotel ActiveSeat™ II. Wyposażony jest w funkcję masażu, podgrzewania i klimatyzacji oraz elektryczne zawieszenie. Alternatywne rozwiązanie to pneumatyczny fotel, który w połączeniu z mechanicznym zawieszeniem kabiny doskonale tłumi wstrząsy i drgania. Zmienne przełożenie układu kierowniczego pozwala na ograniczenie liczby ruchów rąk przy wykonywaniu manewrów.

John Deere 8R – moc nowoczesnych technologii

Odbiornik StarFire™ 6000 otwiera drzwi do nadzwyczajnej precyzji rozwiązań z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Obraz z kamer pozwala kontrolować pracę maszyn towarzyszących i ułatwia manewry, a ergonomiczny interfejs operatora CommandARM™ z joystickiem CommandPRO™ i dotykowymi ekranami zapewnia pełną kontrolę nad maszyną.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty