Ciągniki John Deere – seria 8R

Szeroki wybór

Ciągniki John Deere – seria 8R

Ciągniki John Deere z serii 8R to wszechstronne maszyny, które doskonale sprawdzają się w polu i zachwycają na drodze. Są najlepszym połączeniem siły uciągu, niezawodności i wydajności.

Wydajność, moc i wszechstronność ciągników 8R

Niezależne zawieszenie ILS™ zwiększa siłę uciągu, a duży rozstaw osi zapewnia lepszą przyczepność i stabilność, co przekłada się na zwiększoną produktywność nawet w bardzo trudnych warunkach pracy.

Maksymalna moc dziewięciolitrowych silników montowanych w maszynach serii 8R, z uwzględnieniem systemu inteligentnego zarządzania mocą rozciąga się w przedziale od 326 do 458 KM. W zależności od wybranego modelu, do dyspozycji są przekładnie:

  • e23™
  • Poweshift™
  • AutoPowr™

Przekładnia e23™ została zaprojektowana z myślą o największej wydajności w pracach polowych. Łączy ona w sobie zalety przekładni mechanicznej z łatwością obsługi przekładni bezstopniowej. Funkcja Efficiency Manager™ pozwala na ustawienie prędkości pracy i optymalnych obrotów silnika co pozwala zoptymalizować spalanie, poprzez automatyczne zmienianie biegów. Sprawdzona i niezawodna, szesnastobiegowa przekładnia Powershift™ zapewnia wytrzymałość na pojawienie się obciążeń przy wysokim momencie obrotowym, reagując na zmianę warunków zmianą biegów. Dzięki przekładni AutoPowr™ możliwe jest płynne przyspieszenie do maksymalnej prędkości, za pomocą jednej dźwigni, bez użycia sprzęgła. Po ustawieniu żądanej prędkości przekładnia będzie ją automatycznie utrzymywać, reagując na zmieniające się obciążenie.

Wydajny układ hydrauliczny i niesamowity udźwig pozwalają na współpracę z największymi maszynami towarzyszącymi.

John Deere 8R – komfort

Przestronna i wyciszona kabina oraz doskonale zaprojektowane wnętrze pozwalają na wydajną i wygodną pracę. Do dyspozycji operatora jest lodówka, radio z wyświetlaczem dotykowym współpracujące z telefonem, wygodne podnóżki pozwalające na przyjęcie optymalnej pozycji podczas jazdy z automatycznym sterowaniem, a także nowoczesne oświetlenie LED 360o, pozwalające na bezpieczną pracę po zmroku. Aby redukować zmęczenie operatora, John Deere oferuje układ kierowniczy o zmiennym przełożeniu. Dzięki niemu możliwe jest ograniczenie ruchów rąk przy zachowaniu płynności wykonywania manewrów. W celu odizolowania kierowcy od drgań i wibracji dostępny jest pneumatycznie amortyzowany fotel, który w połączeniu z mechanicznym zawieszeniem kabiny stwarza komfortowe warunki jazdy w każdych warunkach. Dla najbardziej wymagających dostępny jest obrotowy fotel ActiveSeat™ II z elektrycznym zawieszeniem izolującym nawet od 90% ruchów pionowych, funkcją masażu, podgrzewania i klimatyzacji.

Nowe technologie w ciągnikach John Deere 8R

Ergonomiczne układy sterowania ciągnikiem i maszyną towarzyszącą, wspomagane przez dotykowe ekrany, kamery i programowalne przełączniki, zapewniają precyzję i łatwość obsługi. Odbiornik Starfire™ 6000 i zaawansowane systemy rolnictwa precyzyjnego pozwalają na wykonywanie zabiegów z niesłychaną precyzją i uzyskanie znaczących oszczędności na kosztach paliwa, nawozów i środków ochrony roślin.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno