Ciągniki rolnicze

John Deere 8R 410

Ogromna moc, duży rozstaw osi, zawieszenie ILS™, wydajny układ hydrauliczny, podnośnik o dużym udźwigu – to wszystko sprawia, że jest to ciągnik do najtrudniejszych zadań.

  • Maksymalna moc 443 KM (326 kW) + 15 KM (11 kW) IPM
  • Silnik 9,0 l z 6 cylindrami
  • 14 t masy wysyłkowej z rozstawem osi 3,05 m
Zapytaj o cenę
john deere 8r 410

Więcej o 8R 410

John Deere 8R 410 – dane techniczne

Silnik John Deere PowerTech™ PSS z IPM podczas pracy z WOM i na drodze, jest w stanie wygenerować aż 458 KM. Przekładnia e23™ została tak pomyślana, by uzyskać maksymalną wydajność podczas prac polowych. Łączy zalety przekładni mechanicznej z łatwością obsługi przekładni bezstopniowej. Funkcja Efficiency Manager™ pomaga ograniczać spalanie poprzez utrzymywanie stałej prędkości i automatyczne dostosowywanie biegów do zmieniających się obciążeń.

Komfortowy John Deere 8R 410

Skórzany, obrotowy fotel ActiveSeat™ II wyposażony jest w funkcję masażu, podgrzewania i klimatyzacji oraz elektryczne zawieszenie. Alternatywne rozwiązanie w postaci mechanicznego układu zawieszenia kabiny i pneumatycznie amortyzowanego fotela, zapewnia operatorowi komfort przy wykonywaniu zadań w każdych warunkach. Układ kierowniczy o zmiennym przełożeniu ogranicza liczbę ruchów rąk przy manewrowaniu. Udogodnienia te pomagają redukować zmęczenie operatora i tym samym podnoszą jego produktywność i bezpieczeństwo pracy.

John Deere 8R – moc nowoczesnych technologii

Dobrze przemyślany układ dotykowych ekranów i innych elementów sterujących, na czele z interfejsem CommandARM™ wyposażonym w joystick CommandPRO™ pozwala łatwo i bez wysiłku panować nad ciągnikiem i maszynami towarzyszącymi. Obraz z kamer ułatwia wykonywanie manewrów i nadzór nad pracą przyłączonych maszyn. Odbiornik StarFire™ 6000 toruje drogę do nowoczesnego rolnictwa precyzyjnego. Zaawansowane narzędzia informatyczne pozwalają sięgnąć po niespotykaną dokładność wykonywanych zabiegów i związane z tym oszczędności.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty