Ciągniki rolnicze

John Deere 8RX 340

Jest łatwy w prowadzeniu j ak ciągnik kołowy, mocny i przystosowany do najcięższych prac polowych w trudnym terenie o dużym nachyleniu.

  • Maksymalna moc 374 KM (275 kW) + 14 KM (10 kW) IPM
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 18,7 t masy wysyłkowej z rozstawem osi 3,235 m
Zapytaj o cenę
john deere 8rx 340

Więcej o 8RX 340

John Deere 8RX 340 – dane techniczne

Silnik John Deere PowerTech™ PVS z IPM pozwala osiągnąć moc maksymalną 388 KM. Przekładnia e23™ jest zaprojektowana tak, by uzyskać maksymalną wydajność przy wykonywaniu prac polowych. Ma wszystkie zalety przekładni mechanicznej, a jej obsługa jest tak prosta jak w przypadku przekładni bezstopniowej. Dzięki układowi zarządzania mocą Efficiency Manager™ ograniczysz spalanie. Opcjonalna bezstopniowa przekładnia AutoPowr™, po ustawieniu żądanej prędkości będzie ją automatycznie utrzymywać, reagując na zmieniające się obciążenie. Płynne przyspieszanie bez użycia sprzęgła, jest możliwe za pomocą jednej dźwigni.

Zachowanie maksymalnej przyczepności przekłada się na efektywność pracy ciągnika. Jest to możliwe dzięki dużej powierzchni kontaktu ciągnika z podłożem, które może wynosić aż 4,57 m2.

Komfortowy gąsienicowy 8RX 340

Wygodny obrotowy fotel z funkcją masażu, podgrzewania i klimatyzacji zapewnia niezrównany komfort, którego uzupełnieniem jest czteropunktowe zawieszenie kabiny chroniące operatora przed drganiami. Duża i doskonale wyciszona kabina zapewnia doskonałą widoczność. Do dyspozycji kierowcy jest też współpracujące z telefonem radio z dużym dotykowym ekranem i lodówka.

John Deere 8RX – moc nowoczesnych technologii

CommandARM™ z joystickiem CommandPRO™ i dotykowymi ekranami to ergonomiczny interfejs operatora. Dzięki niemu i obrazowi z kamer bez wysiłku można kontrolować ciągnik i maszyny towarzyszące. Nadzwyczajna precyzja i automatyzacja przejazdów możliwa jest dzięki rozwiązaniom z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Listę otwiera odbiornik StarFire™ 6000. Dokładność przejazdów pozwala zaoszczędzić na paliwie, środkach chemicznych i nawozach.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty