Ciągniki rolnicze

John Deere 8RX 410

Imponujące osiągi i duża powierzchnia styku z podłożem pozwalają zachować maksymalną wydajność nawet w najtrudniejszych warunkach. Ciągnik 8RX 410 to potężna maszyna do ciężkiej pracy nawet na polach o dużym nachyleniu.

  • 443 KM (326 kW) + 15 KM (11 kW) IPM
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 18,7 t masy wysyłkowej z rozstawem osi 3,235 m
Zapytaj o cenę
john deere 8rx 410

Więcej o 8RX 410

John Deere 8RX 410 – dane techniczne

Silnik John Deere PowerTech™ PSS z systemem inteligentnego zarządzania mocą osiąga aż 458 KM mocy maksymalnej. Mechaniczna przekładnia e23™ została tak zaprojektowana, by uzyskać maksymalną wydajność w polu. Posiada łatwość obsługi przekładni bezstopniowej i wszystkie zalety przekładni mechanicznej. Dzięki układowi zarządzania wydajnością Efficiency Manager™ pomaga ograniczać spalanie poprzez automatyczne dostosowywanie biegów do zmieniających się obciążeń i utrzymywanie stałej prędkości.

Komfortowy gąsienicowy John Deere 8RX 410

Obrotowy fotel wyposażony w funkcję masażu, podgrzewania i klimatyzacji oraz czteropunktowy układ zawieszenia kabiny zapewniają operatorowi wysoki komfort pracy, oraz pomagają ograniczyć zmęczenie. Tym samym podnoszą jego produktywność i bezpieczeństwo pracy. W cichej i przestronnej kabinie znalazło się też radio z dużym ekranem dotykowym bezprzewodowo współpracujące z telefonem i pojemna lodówka na napoje i przekąski.

John Deere 8RX – moc nowoczesnych technologii

Kontrolę nad ciągnikiem i maszynami towarzyszącymi zapewnia ergonomiczna konsola CommandARM™ z joystickiem CommandPRO™ i dotykowymi ekranami. Dzięki kamerom łatwiejsze jest wykonywanie manewrów i obserwowanie zaczepionych narzędzi.

Nadzwyczajną dokładność przejazdów i lepsze dostosowanie zabiegów do sytuacji w konkretnym miejscu na polu zapewniają zaawansowane rozwiązania z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Łatwa obsługa tych narzędzi jest możliwa dzięki dotykowemu ekranowi CommandCenter™. Sięgnij po oszczędności na paliwie, nawozach i środkach chemicznych dostępne dzięki inteligentnym systemom rolnictwa precyzyjnego.