Ciągniki rolnicze

John Deere 8RX 370

Gąsienicowy ciągnik 8RX 370 jest mocny i wydajny. Jego osiągi i duża powierzchnia styku z podłożem sprawiają, że jest niesłychanie wydajny, nawet w najtrudniejszych warunkach.

  • Maksymalna moc 407 KM (299 kW) + 13 KM (10 kW) IPM
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 18,7 t masy wysyłkowej z rozstawem osi 3,235 m
Zapytaj o cenę
john deere 8rx 370

Więcej o 8RX 370

John Deere 8RX 370 – dane techniczne

Silnik John Deere PowerTech™ PSS z uruchomionym IPM pozwala na osiągnięcie mocy maksymalnej 420 KM. Do dyspozycji są dwie przekładnie. AutoPowr™ to bezstopniowa przekładnia pozwalająca na płynne przyspieszanie za pomocą dźwigni, bez użycia sprzęgła. Po ustawieniu żądanej prędkości przekładnia będzie ją automatycznie utrzymywać, reagując na zmieniające się obciążenie. Obliczona na maksymalną wydajność w polu przekładnia e23™ łączy zalety przekładni mechanicznej z łatwością obsługi przekładni bezstopniowej. Funkcja Efficiency Manager™ pomaga ograniczać spalanie poprzez automatyczne dostosowywanie biegów do zmieniających się obciążeń i utrzymywanie stałej prędkości.

Komfortowy gąsienicowy John Deere 8RX 370

Czteropunktowy układ zawieszenia kabiny oraz fotel wyposażony w funkcję masażu, podgrzewania i klimatyzacji zapewnia operatorowi wysoki komfort pracy. Udogodnienia pomagają ograniczyć zmęczenie operatora i tym samym podnoszą jego produktywność, a także bezpieczeństwo pracy. W cichej i przestronnej kabinie znalazło się też radio z dużym ekranem dotykowym bezprzewodowo współpracujące z telefonem i pojemna lodówka na napoje i przekąski.

John Deere 8RX – moc nowoczesnych technologii

Konsola CommandARM™ z joystickiem CommandPRO™ i dotykowymi ekranami daje pełną kontrolę nad ciągnikiem i maszynami towarzyszącymi. Dzięki kamerom łatwiej manewrować i obserwować narzędzia. Odbiornik StarFire™ 6000 pozwala sięgnąć po oszczędności i nadzwyczajną dokładność rozwiązań z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Zapewniają one lepsze dostosowanie zabiegów do sytuacji w konkretnym miejscu na polu, a także efektywne zaplanowanie i wykonanie przejazdów.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty