Ciągniki

John Deere 9R 440

Ciągnik kołowy o dużej mocy łączy w sobie wysoki poziom uniwersalności zastosowań z ogromną siłą potrzebną do wielu ciężkich prac polowych. Taki właśnie jest nowy ciągnik 9R 440.

  • Maksymalna moc silnika 484 KM (356 kW)
  • Silnik 13,6 l, 6-cylindrowy
  • 20,9 t masy własnej oraz rozstaw osi 3,912 m
Zapytaj o cenę
john deere 9r 440

Więcej o 9R 440

John Deere 9R 440 – dane techniczne

Silnik John Deere PowerTech™ wyposażony jest w wysokociśnieniowy układ Common Rail i pozwala na wygenerowanie mocy maksymalnej sięgającej 484 KM. Jednostka napędowa o pojemności skokowej 13,6 l została tak pomyślana, aby zapewnić najwyższy poziom niezawodności, utrzymać optymalne spalanie i wysoki moment obrotowy nawet przy niskich obrotach.

Komfortowy John Deere 9R 440

Udogodnienia pomagają redukować zmęczenie operatora i tym samym podnoszą jego produktywność i bezpieczeństwo pracy. Dlatego inżynierowie John Deere przykładają tak dużą wagę do komfortu pracy. Niesłychanie przestronna kabina została zaprojektowana zgodnie z zasadami ergonomii, a także z dbałością o odizolowanie kierowcy od hałasu. Wyświetlacze i elementy sterujące rozmieszczono w optymalny sposób, aby praca była wygodna a obsługa wszelkich systemów prosta i intuicyjna. Obrotowy fotel ActiveSeat™ II wyposażony jest w funkcję masażu, podgrzewania i klimatyzacji oraz elektryczne zawieszenie. Wszystko to uzupełnia pojemna lodówka i radio z dużym dotykowym ekranem, zestawem głośnomówiącym, umożliwiające odtwarzanie muzyki z telefonu.

John Deere 9R – moc nowoczesnych technologii

Dzięki zintegrowanemu odbiornikowi StarFire™ 6000 i systemowi JDLink™ możemy korzystać z dobrodziejstw rolnictwa precyzyjnego. Ekran dotykowy Command Center™ czwartej generacji sprawia, że obsługa zaawansowanych systemów jest niezwykle prosta i intuicyjna. Teraz możesz lepiej zaplanować pracę, optymalizować zabiegi i automatyzować wiele procesów w czasie pracy ciągnikiem. Pozwala to na osiągnięcie niesamowitej dokładności przejazdów oraz oszczędności na paliwie, nawozach i środkach chemicznych. Możliwa jest także kontrola maszyny na odległość i zdalne wsparcie serwisu.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki John Deere i maszyny z naszej oferty