Ciągniki rolnicze

John Deere 9R 590

Wydajny i uniwersalny ciągnik o dużej mocy to nieodzowny element parku maszynowego przedsięwzięć rolniczych na dużą skalę. Takim potrzebom odpowiada ciągnik 9R 590.

  • Maksymalna moc silnika 649 KM (477 kW)
  • Silnik 13,6 l, 6-cylindrowy
  • 20,9 t masy własnej oraz rozstaw osi 3,912 m
Zapytaj o cenę
john deere 9r 590

Więcej o 9R 590

John Deere 9R 590 – dane techniczne

Niezawodny i ekonomiczny silnik John Deere PowerTech™ o mocy maksymalnej 649 KM zapewnia wysoki moment obrotowy nawet przy niskich obrotach. Jest on wyposażony w wysokociśnieniowy układu Common Rail. Zawieszenie przedniej osi HydraCushion™ pozwala na zachowanie przyczepności i zapewnia doskonały komfort jazdy.

Komfortowy John Deere 9R 590

Luksusowy obrotowy fotel ActiveSeat™ II wyposażony jest w funkcję masażu, podgrzewania i klimatyzacji oraz elektryczne zawieszenie. Radio z dużym dotykowym ekranem, zestawem głośnomówiącym, umożliwiające odtwarzanie muzyki z telefonu uprzyjemnia czas spędzony w maszynie, a czteropunktowe zawieszenie kabiny redukuje negatywny wpływ wstrząsów na kierowcę. Doskonale zaplanowany układ elementów sterowania, wyświetlaczy i schowków w przestronnej kabinie ułatwia pracę oraz pomaga operatorowi utrzymać koncentrację na realizowanym zadaniu. W każdej chwili może on sięgnąć do lodówki po schłodzony napój lub przekąskę. Udogodnienia pomagają redukować zmęczenie operatora i tym samym podnoszą jego produktywność i bezpieczeństwo pracy.

John Deere 9R – moc nowoczesnych technologii

Drogę do rolnictwa precyzyjnego otwierają: zintegrowany odbiornik StarFire™ 6000, system JDLink™ i ekran dotykowy Command Center™ czwartej generacji. Pozwalają one na lepsze zaplanowanie pracy, optymalizowanie zabiegów agrotechnicznych i automatyzację wielu czynności. Umożliwia to osiągnięcie oszczędności czasu oraz redukcji zużycia paliwa, nawozów i środków ochrony roślin.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty