Ciągniki John Deere – seria 9R

Szeroki wybór

Ciągniki John Deere – seria 9R

Ciągniki serii 9R to uniwersalne maszyny o bardzo dużej mocy, dlatego świetnie sprawdzają się w rozwiązaniach rolniczych na największą skalę.

Wydajny mocny i wszechstronny ciągnik 9R

Nowy silnik John Deere PowerTech™ o pojemności 13,6 l został zaprojektowany tak, aby zapewnić większy moment obrotowy przy niskich obrotach i większą moc przy zmniejszonym o 50% poziomie hałasu. Może on wygenerować nawet 691 KM mocy maksymalnej. Wysokociśnieniowy układ Common Rail zwiększa moc i pomaga ograniczyć spalanie.
Przenoszenie mocy na podłoże na najwyższym poziomie jest możliwe w każdych warunkach dzięki zawieszeniu HydraCushion™. Eliminuje ono niestabilność podczas maksymalnego uciągu na granicy przyczepności.

Ogromna moc i zwiększony przepływ hydrauliczny pozwala zwiększyć wydajność pracy poprzez możliwość holowania szerszego i cięższego osprzętu z większą prędkością i zachowaniem precyzji.

Doskonałe pakiety oświetlenia LED pozwalają na wydajną pracę także po zmroku.

John Deere 9R – komfort

Nowa przestronna kabina w ciągnikach z serii 9R jest wyposażona we wszystko, co niezbędne do wygodnego kontrolowania maszyny, a także rozwiązania pozwalające zwiększyć komfort pracy.
Doskonale zaprojektowana konsola CommandARM™ i wszystkie inne elementy sterowania oraz monitorowania pracy ciągnika są rozmieszczone tak, aby ich obsługa nie wymagała wysiłku.

Pojemna lodówka pozwala cieszyć się schłodzonymi napojami i przekąskami w czasie przerwy, a podczas pracy czas umili radio z dotykowym ekranem, możliwością słuchania muzyki z telefonu i systemem głośnomówiącym. Bez wątpienia na uznanie zasługuje obrotowy fotel Active Seat™ II z wieloma opcjami regulacji i doskonałym systemem amortyzacji. Oferuje on także funkcję masażu, podgrzewania i wentylacji.

Czteropunktowe zawieszenie kabiny rewelacyjnie izoluje operatora od wstrząsów, a zawieszenie przedniej osi HydraCushion™ dba nie tylko o przyczepność, ale także o doskonały komfort jazdy.

Nowe technologie w ciągnikach serii 9R

Rozwiązania z zakresu rolnictwa precyzyjnego są na wyciągnięcie ręki za sprawą wyświetlacza dotykowego CommandCenter™ czwartej generacji, wbudowanego odbiornika StarFire™ 6000 i systemu JDLink™. Zastosowanie zaawansowanych narzędzi informatycznych pozwala na podejmowanie lepszych decyzji agronomicznych, optymalne planowanie pracy i zarządzania sprzętem. Dzięki temu możemy zaoszczędzić na paliwie, nawozach i środkach ochrony roślin.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno