Ciągniki rolnicze

John Deere 9R 640

Potężna moc tego uniwersalnego ciągnika pozwala na uzyskanie niesamowitej wydajności w najcięższych pracach polowych. Sprawia to, że jest to doskonała inwestycja dla zastosowań rolniczych na największą skalę.

  • Maksymalna moc silnika 691 KM (508 kW)
  • Silnik 15,0 l, 6-cylindrowy
  • 21,2 t masy własnej oraz rozstaw osi 3,912 m
Zapytaj o cenę
john deere 9r 640

Więcej o 9R 640

John Deere 9R 640 – dane techniczne

Silnik John Deere PowerTech™ z wysokociśnieniowym układem Common Rail generuje moc maksymalną aż 691 KM. Jest to bardzo ekonomiczna i niezawodna jednostka napędowa, która pozwala w pełni wykorzystać możliwości tak dużej maszyny. Zawieszenie przedniej osi HydraCushion™ pozwala nie tylko na zachowanie przyczepności, ale także zapewnia doskonały komfort jazdy.

Komfortowy John Deere 9R 640

Udogodnienia pomagają zmniejszać zmęczenie operatora w czasie długich godzin spędzonych w ciągniku i tym samym podnoszą jego produktywność oraz bezpieczeństwo pracy. Dlatego do dyspozycji kierowcy jest radio z dotykowym wyświetlaczem, dzięki któremu można bezpiecznie rozmawiać podczas jazdy, a także słuchać ulubionej muzyki wprost ze smartfona. Czteropunktowe zawieszenie kabiny zmniejsza uciążliwość wstrząsów i wibracji. Dla tych, którzy oczekują luksusu, w ofercie znalazł się obrotowy fotel ActiveSeat™ II. Jest on wyposażony w funkcję masażu, podgrzewania i klimatyzacji oraz elektryczne zawieszenie wyjątkowo skutecznie tłumiące ruchy pionowe. Monitorowanie stanu i sterowanie maszyną jest proste i intuicyjne.

John Deere 9R – moc nowoczesnych technologii

Ciągniki 9R wyposażone są w zintegrowany odbiornik StarFire™ 6000, system JDLink™ i ekran dotykowy CommandCenter™ czwartej generacji. Dzięki temu automatyzacja przejazdów, fantastyczna dokładność i lepsze planowanie pracy są w zasięgu ręki. Rozwiązania z zakresu rolnictwa precyzyjnego pozwalają na optymalizację zabiegów i tym samym pomagają zaoszczędzić na środkach chemicznych, paliwie czy nawozach.