Ciągniki rolnicze

John Deere 9R 490

Nowy ciągnik rolniczy 9R 490 jest pomyślany tak, aby połączyć ogromną siłę potrzebną do najcięższych prac uprawowych z zachowaniem pełnej uniwersalności zastosowań.

  • Maksymalna moc silnika 539 KM (396 kW)
  • Silnik 13,6 l, 6-cylindrowy
  • 20,9 t masy własnej oraz rozstaw osi 3,912 m
Zapytaj o cenę
john deere 9r 490

Więcej o 9R 490

John Deere 9R 490 – dane techniczne

Wyposażony w wysokociśnieniowy układ Common Rail silnik John Deere PowerTech™ oferuje moc maksymalną 539 KM. Pozwala on na zapewnienie najwyższego poziomu niezawodności, utrzymanie optymalnego spalania, a także gwarantuje wysoki moment obrotowy nawet przy niskich obrotach. Zawieszenie przedniej osi HydraCushion™ pozwala na zachowanie przyczepności, ale także zapewnia doskonały komfort jazdy.

Komfortowy John Deere 9R 490

Przestronna kabina została zaprojektowana zgodnie z zasadami ergonomii. Doskonale izoluje kierowcę od hałasu, a jej czteropunktowe zawieszenie separuje go od wstrząsów. Opcjonalny luksusowy fotel ActiveSeat™ II wyposażony jest w funkcję masażu, podgrzewania i klimatyzacji oraz elektryczne zawieszenie.
Wyświetlacze i elementy sterujące rozmieszczono w optymalny sposób, aby praca była wygodna a obsługa wszelkich systemów prosta i intuicyjna. Radio z dużym dotykowym ekranem, zestawem głośnomówiącym, umożliwiające odtwarzanie muzyki z telefonu z pewnością umili pracę. Udogodnienia pomagają redukować zmęczenie operatora i tym samym podnoszą jego produktywność i bezpieczeństwo pracy.

John Deere 9R – moc nowoczesnych technologii

Ekran dotykowy Command Center™ czwartej generacji pozwala łatwo zapanować nad rozwiązaniami z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Dzięki niemu można lepiej zaplanować pracę, optymalizować zabiegi i zautomatyzować wiele procesów w czasie pracy ciągnikiem. Umożliwia to osiągnięcie niesamowitej dokładności przejazdów oraz oszczędności na paliwie, nawozach i środkach chemicznych. Ciągniki 9R wyposażone są w zintegrowany odbiornik StarFire™ 6000 i system JDLink™.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty