Ciągniki rolnicze

John Deere 9R 540

Działalność rolnicza na dużą skalę, do zachowania satysfakcjonującej wydajności, potrzebuje uniwersalnego ciągnika o dużej mocy, aby jednego dnia zrobić więcej. Odpowiedzią na takie potrzeby jest ciągnik 9R 540.

  • Maksymalna moc silnika 594 KM (437 kW)
  • Silnik 13,6 l, 6-cylindrowy
  • 20,9 t masy własnej oraz rozstaw osi 3,912 m
Zapytaj o cenę
john deere 9r 540

Więcej o 9R 540

John Deere 9R 540 – dane techniczne

Silnik John Deere PowerTech™ o mocy maksymalnej 594 KM zapewnia wysoki moment obrotowy nawet przy niskich obrotach. Ponadto jest niezawodny i ekonomiczny. Jest to zasługa m.in. zastosowania wysokociśnieniowego układu Common Rail. Zawieszenie przedniej osi HydraCushion™ pozwala nie tylko na zachowanie przyczepności, ale także zapewnia doskonały komfort jazdy.

Komfortowy John Deere 9R 540

Doskonale zaplanowany układ elementów sterowania, wyświetlaczy i schowków w przestronnej kabinie ułatwia pracę oraz pomaga operatorowi utrzymać koncentrację na realizowanym zadaniu. Niesamowity obrotowy fotel ActiveSeat™ II wyposażony jest w funkcję masażu, podgrzewania i klimatyzacji oraz elektryczne zawieszenie. Radio z dużym dotykowym ekranem, zestawem głośnomówiącym, umożliwiające odtwarzanie muzyki z telefonu z pewnością umili pracę, a czteropunktowe zawieszenie kabiny redukuje negatywny wpływ wstrząsów na kierowcę. W każdej chwili może on sięgnąć do lodówki po schłodzony napój lub przekąskę. Udogodnienia pomagają redukować zmęczenie operatora i tym samym podnoszą jego produktywność i bezpieczeństwo pracy.

John Deere 9R – moc nowoczesnych technologii

Ciągniki 9R wyposażone są w zintegrowany odbiornik StarFire™ 6000, system JDLink™ i ekran dotykowy CommandCenter™ czwartej generacji. Otwiera to drogę do korzystania z automatyzacji i niesamowitej dokładności rozwiązań z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Pozwalają one na lepsze zaplanowanie pracy, optymalizowanie zabiegów agrotechnicznych i automatyzację wielu czynności. Umożliwia to osiągnięcie oszczędność czasu oraz redukcję zużycia paliwa, nawozów i środków ochrony roślin.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty