Ciągniki

John Deere 9RT 570

Potężna moc, niesamowita przyczepność i możliwość pracy z najcięższymi narzędziami sprawiają, że jest to ciągnik do najtrudniejszych zadań.

  • Maksymalna moc silnika 627 KM (461 kW)
  • Silnik 13,6 l, 6-cylindrowy
  • 20,6 t masy własnej oraz rozstaw osi 2,956 m
Zapytaj o cenę
john deere 9rt 570

Więcej o 9RT 570

Komfortowy John Deere 9RT 570

Inżynierowie John Deere dbają o najdrobniejsze szczegóły mające wpływ na wygodę kierowcy, by ograniczyć jego zmęczenie, a tym samym poprawić produktywność. Dlatego w ciągniku 9RT 570 znajdziemy zawieszenie AirCushion™ i zaawansowany czteropunktowy układ zawieszenia kabiny izolujący operatora od wstrząsów. Komfort ten może uzupełnić skórzany obrotowy fotel, wyposażony w funkcję masażu, podgrzewania i wentylacji.
Kabina jest niesłychanie przestronna, a do jej wnętrza dociera bardzo mało hałasu. Została zaprojektowana z dbałością o ergonomię wnętrza i elementów sterujących. Długie godziny spędzone w ciągniku uprzyjemni ulubiona muzyka płynąca z radia współpracującego z telefonem. Wyposażone jest w duży i wygodny ekran dotykowy. Schłodzone napoje i przekąski są zawsze pod ręką w pojemnej lodówce, a gdy pracy nie kończy zachód słońca, jej kontynuowanie ułatwią wydajne pakiety oświetlenia LED.

John Deere 9RT 570 – moc nowoczesnych technologii

Dzięki konsoli CommandARM™ wyposażonej w joystick CommandPRO™ można łatwo panować nad ciągnikiem i maszynami towarzyszącymi. Systemy rolnictwa precyzyjnego pozwalają na automatyzację przejazdów i wykonywanie ich niesłychaną dokładnością. Specjalistyczne rozwiązania z tego zakresu umożliwiają dostosowanie zabiegów agrotechnicznych do sytuacji w konkretnym miejscu na polu. Dzięki temu możemy uzyskać lepsze wyniki i znaczące oszczędności na kosztach paliwa, nawozów i środków ochrony roślin. Wszystko to jest teraz w zasięgu ręki dzięki wyświetlaczowi CommandCenter™ czwartej generacji, systemowi JDLink™ i odbiornikowi StarFire™ 6000.