Ciągniki

John Deere 9RT 470

Szerokie gąsienice zapewniają niesłychaną przyczepność, a tym samym doskonałą sprawność przenoszenia mocy na podłoże. W połączeniu z wydajnym układem hydraulicznym i podnośnikiem o dużym udźwigu daje to możliwość realizacji najtrudniejszych zadań w polu.

  • Maksymalna moc silnika: 517 KM (380 kW)
  • Silnik 13,6 l, 6-cylindrowy
  • 20,6 t masy własnej oraz rozstaw osi 2,956 m
Zapytaj o cenę
john deere 9rt 470

Więcej o 9RT 470

Komfortowy John Deere 9RT 470

Produktywność operatora i jego skupienie zależą od stopnia zmęczenia i znużenia, jakie jest naturalną konsekwencją wielogodzinnej pracy. Aby ograniczyć ten efekt do minimum, projektanci John Deere dbają o najdrobniejsze szczegóły mające wpływ na wygodę kierowcy. Zawieszenie AirCushion™ i zaawansowany czteropunktowy układ zawieszenia kabiny izolują operatora od wstrząsów. Ich doskonałym uzupełnieniem jest skórzany obrotowy fotel wyposażony w funkcję masażu, podgrzewania i wentylacji. Przestronna kabina świetnie izoluje od hałasu, a radio z dotykowym ekranem umożliwia słuchanie ulubionej muzyki i wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych. W każdej chwili można sięgnąć do lodówki po schłodzony napój lub przekąskę, a gdy praca nie kończy się przed zmrokiem, nieodzowne będą wydajne pakiety oświetlenia LED. Ergonomia wnętrza i elementów sterujących to także efekt dbałości o wygodę pracy operatora.

John Deere 9RT 470 – moc nowoczesnych technologii

Dobrze przemyślany układ dotykowych ekranów i przełączników, na czele z interfejsem CommandARM™ wyposażonym w joystick CommandPRO™ pozwala łatwo panować nad ciągnikiem i maszynami towarzyszącymi. Specjalistyczne narzędzia dla rolnictwa precyzyjnego jak system JDLink™ i nowoczesny sprzęt w postaci odbiornika StarFire™ 6000, umożliwiają dostosowanie zabiegów agrotechnicznych do sytuacji w konkretnym miejscu na polu. Zaawansowane systemy pozwalają na automatyzacje przejazdów i wykonywanie ich z niesłychaną dokładnością. Dzięki temu możemy uzyskać lepsze wyniki i znaczące oszczędności na kosztach paliwa, nawozów i środków ochrony roślin.