Ciągniki rolnicze

John Deere 9RT 520

Niesłychana przyczepność, a tym samym wyjątkowa sprawność przenoszenia mocy na podłoże jest zasługą szerokich gąsienic i zawieszenia AirCushion™. Jeśli dodamy do tego ogromną moc, wydajny układ hydrauliczny i podnośnik o dużym udźwigu, uzyskamy obraz maszyny do realizacji najtrudniejszych prac polowych.

  • Maksymalna moc silnika 572 KM (421 kW)
  • Silnik 13,6 l, 6-cylindrowy
  • 20,6 t masy własnej oraz rozstaw osi 2,956 m
Zapytaj o cenę
john deere 9rt 520

Więcej o 9RT 520

Komfortowy John Deere 9RT 520

Aby ograniczyć znużenie i zmęczenie operatora, projektanci John Deere dbają o najdrobniejsze szczegóły mające wpływ na wygodę kierowcy. Ekskluzywne zawieszenie AirCushion™ i zaawansowany czteropunktowy układ zawieszenia kabiny izolują operatora od wstrząsów. Dopełnieniem tej wygody może być skórzany obrotowy fotel, wyposażony w funkcję masażu, podgrzewania i wentylacji. Przestronna i świetnie wygłuszona kabina została zaprojektowana z dbałością o ergonomię wnętrza i elementów sterujących. Radio z dotykowym ekranem umożliwia słuchanie ulubionej muzyki i wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych. W lodówce znajdzie się miejsce na schłodzone napoje i przekąski, a gdy praca trwa również po zmroku, ułatwią ją wydajne pakiety oświetlenia LED.

John Deere 9RT 520 – moc nowoczesnych technologii

Specjalistyczne rozwiązania z zakresu rolnictwa precyzyjnego umożliwiają dostosowanie zabiegów agrotechnicznych do sytuacji w konkretnym miejscu na polu. Zaawansowane systemy pozwalają na automatyzację przejazdów i wykonywanie ich z niesłychaną dokładnością. Dzięki temu możemy uzyskać lepsze wyniki i znaczące oszczędności na kosztach paliwa, nawozów i środków ochrony roślin. Dostęp do tych korzyści jest w zasięgu ręki dzięki wyświetlaczowi CommandCenter™ czwartej generacji, systemowi JDLink™ i odbiornikowi StarFire™ 6000. Interfejs CommandARM™ wyposażony w joystick CommandPRO™ pozwala łatwo panować nad ciągnikiem i maszynami towarzyszącymi.