Kombajny

John Deere S790

Niesamowita wydajność, niezawodność oraz komfort i wygoda obsługi to cechy stanowiące fundament ogromnej popularności kombajnów S790.

  • Silnik PowerTech™ PSS, 13.5 l, moc maksymalna: 460 kW/625 KM
  • Interaktywna regulacja kombajnu – ICA 2
  • Zalety pojedynczego rotora
  • Aktywna amortyzacja klepiska
  • Programowalne centrum sterowania
  • Nowe gąsienice John Deere z powierzchnią styku większą o 30%
Zapytaj o cenę
john deere s790

Więcej o S790

Wydajność kombajnu John Deere S790

Pierwszym elementem odpowiedzialnym za wydajność jest heder. Innowacyjne przegubowe zespoły żniwne John Deere gwarantują doskonałe kopiowanie gruntu, a bardzo szerokie taśmy transportujące ze specjalnymi przetłoczeniami pomagają unikać strat ziarna niezależnie od rodzaju uprawy nawet w trudnych warunkach. Równomierne rozłożenie masy i jej płynny przepływ wspomaga ograniczanie strat wynikających z uszkodzenia ziarna. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu zespołu młócącego i czyszczącego o doskonałych parametrach.

Automatyzacja pracy kombajnu John Deere S790

Rewolucyjny system aktywnej regulacji kombajnu ICA2, dostępny w kombajnie S790, eliminuje konieczność manualnej modyfikacji parametrów zbioru przez operatora. Pozwala to maksymalnie wykorzystać możliwości tej maszyny nawet operatorom bez dużego doświadczenia. ICA2 automatycznie dba o stałą jakość ziarna i minimalizuje jego straty.

Systemy rolnictwa precyzyjnego John Deere

Dzięki automatyzacji przejazdów oprogramowaniu i aplikacjom mobilnym możemy zmaksymalizować wydajność hektara jak i całej maszyny. Cyfrowe systemy do prowadzenia zbiorów umożliwiają zdalne monitorowanie pracy kombajnu, analizę rezultatów i podejmowanie optymalnych decyzji logistycznych i agronomicznych.

John Deere S790 – komfort

Kabina kombajnu S790 jest przestronna i dobrze wyciszona. Udogodnienia w jej wnętrzu gwarantują wysoki komfort pracy operatora, ograniczając jego zmęczenie. Dzięki temu może zachować maksymalną produktywność i pracować bezpiecznie nawet przez wiele godzin.

Szeroki wybór

Zobacz inne kombajny John Deere i maszyny z naszej oferty