Siewniki

Vaderstad BioDrill 180-250

BioDrill to niewielkie urządzenie montowane na agregatach uprawowych i kultywatorach oraz agregatach uprawowo-siewnych Väderstad. Gdy zastosuje się ten siewnik, nasze maszyny stają się jeszcze wszechstronniejsze. BioDrill zapewnia doskonałe warunki rozwoju roślinom o małych nasionach, jednocześnie pozwalając obniżyć koszty ponoszone na materiał siewny i zachowując wilgoć zawartą w glebie.

Zapytaj o cenę
siewnik nabudowany vaderstad biodrill 180-250

Więcej o BioDrill 180-250

Łatwa obsługa

BioDrill wyposażono o sporej pojemności zbiornik, do którego dostęp poprzez zastosowane stopnie i podest jest zawsze łatwy, wygodny a co najważniejsze bezpieczny. Gdy urządzenie BioDrill współpracuje z siewnikami Väderstad, można je zintegrować w celu wykorzystania tego samego systemu sterowania, ale można również używać oddzielnej konsoli sterującej. Kalibracja nie przysparza kłopotu i trwa zaledwie minutę. Przeprowadza się ją za pomocą pilota zamocowanego na BioDrill. Łatwy w obsłudze i bezproblemowy w konserwacji system zapewnia znaczną oszczędność czasu.

Precyzyjny radar

Urządzenie BioDrill wyposażono w precyzyjny radar mierzący prędkość maszyny, co zapewnia idealne utrzymanie dozowanej ilości nasion na hektar niezależnie od zmian prędkości przejazdu. Korzyści wynikające z precyzyjnego utrzymania dawki nasion są oczywiste dla każdego rolnika.

BioDrill 180-250 – zastosowanie na maszynach nieskładanych

BioDrill 180-250 to napędzane hydraulicznie urządzenie stosowane z maszynami o sztywnej ramie o szerokości roboczej od 3 m do 4 m. Układ dozujący, z którego nasiona spadają pod własnym ciężarem, ma niewiele ruchomych elementów, dzięki czemu maksymalnie zredukowano niezbędne zabiegi konserwujące i zapewniono długą żywotność.