Szeroki wybór

Siewniki Vaderstad

Wysoka wydajność i doskonała precyzja – każdy siewnik Väderstad to nieoceniona pomoc w gospodarstwie rolnym. Nie musisz już martwić się zasiewem. Maszyny szwedzkiego producenta odznaczają się znakomitymi walorami użytkowymi w połączeniu ze znakomitą żywotnością. To gwarancja długiej i bezproblemowej, a przede wszystkim niezwykle skutecznej pracy.

Väderstad – siewniki, które sprawiają, że praca w gospodarstwie staje się łatwiejsza

W ofercie znajdują się zarówno maszyny uniwersalne, jak i wyspecjalizowane pod kątem określonych zadań czy warunków. Wśród urządzeń Väderstad siewnik Rapid wyróżnia się swoją wszechstronnością. Doskonale radzi sobie niezależnie od okoliczności, każdorazowo gwarantując odpowiednio dużą prędkość. Maszyna charakteryzuje się prostą i wypróbowaną przez lata, a przez to doskonale odporną konstrukcją. Połączenie sprawdzonych rozwiązań z wytrzymałymi materiałami zaowocowało powstaniem siewnika, któremu niestraszne żadne zadanie. Rapid to doskonały wybór do każdego gospodarstwa, niezależnie od preferowanej metody prowadzenia upraw.

Wiele zadań realizowanych niemal jednocześnie? Siewniki Väderstad właśnie do tego zostały stworzone. Seria Spirit – agregaty pneumatyczne – składa się z maszyn, które odpowiednio wyrównują i przygotowują pole uprawne, skutecznie konsolidują glebę, a następnie wysiewają nasiona i dociskają glebę. Co najważniejsze, wszystko to odbywa się podczas pojedynczego przejazdu, co pozwala zaoszczędzić nie tylko czas. To także wymierne oszczędności ekonomiczne, a zarazem szansa na to, by całe zadanie zrealizować w jeszcze krótszym czasie. Czy szybko na pewno oznacza dobrze? W przypadku takich maszyn jak siewnik Väderstad 3 m czy 6 m zdecydowanie tak – bo pomimo błyskawicznej pracy użytkownik przez cały czas zachowuje głęboką kontrolę nad każdym elementem funkcjonowania maszyny.

BioDrill – nowoczesność w służbie rolnictwa precyzyjnego dla wszystkich

Niezwykle interesującym elementem w ofercie szwedzkiej marki jest BioDrill – urządzenie, które montuje się na agregatach uprawowych czy kultywatorach. Znakomicie sprawdza się tam, gdzie niezbędna jest najwyższa precyzja. Gwarantuje ją nowoczesny radar śledzący prędkość przejazdu i na jej podstawie regulujący dozowanie materiału. To niezwykle przydatne w przypadku roślin o nasionach małych bądź zróżnicowanej wielkości, a także wówczas, gdy ilość nasion wysiewanych na hektar uprawy jest nieduża.

Zarówno jeśli chodzi o urządzenie BioDrill, siewnik punktowy Väderstad, siewnik do kukurydzy Väderstad Tempo czy siewnik do buraków Väderstad, jak też pozostałe maszyny producenta ze Szwecji, znacznie ma również wygoda obsługi. Wszystkie modele zaprojektowane zostały w taki sposób, aby ułatwiać kontrolowanie wszystkich parametrów, sprzyjając jeszcze bardziej precyzyjnej pracy. W przypadku nowoczesnego rolnictwa, a do tego aspiruje coraz więcej rolników, ma to ogromne znaczenie.

Profesjonalne siewniki do kukurydzy Väderstad – skuteczność doceniona na całym świecie

Siewnik Väderstad 4 m czy siewnik Väderstad 6 m? To jedno z wielu pytań, na które należy odpowiedzieć sobie przed zakupem maszyny rolniczej, podobnie zresztą jak to, czy postawić bezpośrednio na siewnik Väderstad do kukurydzy czy na urządzenie o szerszym zakresie potencjalnych zastosowań. Bez względu jednak na to, jaka ostatecznie będzie decyzja, można mieć pewność, że – w przypadku marki Väderstad – siewnik do kukurydzy, podobnie jak każda inna maszyna renomowanego producenta, spełni wszystkie oczekiwania. To zasługa wieloletniego doświadczenia w budowie urządzeń, których zadaniem jest sprawdzenie się pod każdą szerokością geograficzną. Nic więc dziwnego, że tak chętnie sięgają po nie użytkownicy na całym świecie.

W przypadku takich maszyn jak siewnik do kukurydzy Väderstad, cena jest dodatkową zaletą – rozsądnie skalkulowana, sprawia, że inwestycja w maszyny szwedzkiej firmy staje się jeszcze bardziej opłacalna. Przekonaj się o tym już dziś i sprawdź bogatą ofertę siewników Väderstad. Dobierz model optymalny do swoich potrzeb i przenieś swoje gospodarstwo na jeszcze wyższy poziom!