Siewniki

Vaderstad BioDrill 360

BioDrill to niewielkie urządzenie montowane na agregatach uprawowych i kultywatorach oraz agregatach uprawowo-siewnych Väderstad. Gdy zastosuje się ten siewnik, nasze maszyny stają się jeszcze wszechstronniejsze. BioDrill zapewnia doskonałe warunki rozwoju roślinom o małych nasionach, jednocześnie pozwalając obniżyć koszty ponoszone na materiał siewny i zachowując wilgoć zawartą w glebie.

Zapytaj o cenę
siewnik nabudowany vaderstad biodrill 360

Więcej o BioDrill 360

Łatwa obsługa

BioDrill wyposażono o sporej pojemności zbiornik, do którego dostęp poprzez zastosowane stopnie i podest jest zawsze łatwy, wygodny a co najważniejsze bezpieczny. Gdy urządzenie BioDrill współpracuje z siewnikami Väderstad, można je zintegrować w celu wykorzystania tego samego systemu sterowania, ale można również używać oddzielnej konsoli sterującej. Kalibracja nie przysparza kłopotu i trwa zaledwie minutę. Przeprowadza się ją za pomocą pilota zamocowanego na BioDrill. Łatwy w obsłudze i bezproblemowy w konserwacji system zapewnia znaczną oszczędność czasu.

Precyzyjny radar

Urządzenie BioDrill wyposażono w precyzyjny radar mierzący prędkość maszyny, co zapewnia idealne utrzymanie dozowanej ilości nasion na hektar niezależnie od zmian prędkości przejazdu. Korzyści wynikające z precyzyjnego utrzymania dawki nasion są oczywiste dla każdego rolnika.

BioDrill 360 – zastosowanie z szerokimi maszynami

BioDrill 360 to urządzenie, w którym transport nasion odbywa się pneumatycznie. Urządzenie stosuje się z maszynami o szerokości roboczej dochodzącej do 12 m, ze składanymi sekcjami bocznymi. Zastosowanie układu dozującego Fenix zapewnia niezawodne dozowanie nasion z doskonałą precyzją nawet, gdy zadana ilość wynosi zaledwie 1 kg na hektar.

Wydajna dmuchawa

BioDrill 360 wyposażono w potężną dmuchawę o napędzie hydraulicznym, która pozwala równomiernie rozprowadzać spore ilości nasion na dużej szerokości. Dzięki zastosowaniu dmuchawy o wielkiej mocy uzyskuje się niezmienne wyniki siewu w każdych warunkach glebowych.