Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Tempo R 4-6 to naczepiany na TUZ ciągnika siewnik punktowy do prowadzenia siewu z dużą prędkością. Ma cztery albo sześć sekcji wysiewających, a w wyposażeniu dodatkowym oferujemy układ dozowania nawozu. Ponieważ odstępy między sekcjami wysiewającymi można łatwo zmieniać, ta sama maszyna pozwala wysiewać najróżniejsze rośliny uprawowe, a to obniża koszty produkcji w przeliczeniu na hektar. Rama o sztywnej konstrukcji ale zminimalizowanym ciężarze, nieliczne połączenia ruchome i niskie koszty eksploatacji zapewniają wiele korzyści i opłacalność inwestycji.

VADERSTAD

SIEWNIKI PUNKTOWY

R 4-6

SIEWNIKI PUNKTOWY

R 4-6

Siewnik Tempo wprowadzony na rynek przez firmę Väderstad to maszyna najnowszej generacji służąca do prowadzenia siewu precyzyjnego z dużą prędkością. Siewnik ten zapewnia bezkonkurencyjną precyzję przy dwukrotnie wyższej prędkości w porównaniu z siewem przy użyciu tradycyjnych siewników punktowych. Tempo sprawdzi się doskonale we wszelkich warunkach – w systemie uprawy uproszczonej czy w tradycyjnym systemie orkowym. Tempo to gwarancja wyrównanych wschodów, czyli zapewnienie najlepszych warunków rozwoju roślin.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Wyłączanie sekcji dozujących nawóz umożliwia oszczędności

W siewniku Tempo R można wyłączać nie tylko poszczególne sekcje wysiewające nasiona, lecz także poszczególne sekcje wysiewające nawóz. Można dzięki temu uzyskać optymalne wyniki siewu prowadzonego na polach o nieregularnym kształcie.

Ponieważ w układzie dozowania nawozu znajdują się krótkie przewody, czas reakcji jest niezwykle krótki.

Dzięki tym możliwościom zapewnia się takie same warunki rozwoju wszystkim roślinom na polu. Uzyskuje się w ten sposób wyrównane stanowisko.

Pełna kontrola pod Twoimi palcami

Układ sterowania Väderstad E-Control oparty na tablecie iPad bezprzewodowo dostarcza informacje o każdym ziarniaku przemieszczającym się od układu dozującego do bruzdy nasiennej. Uzyskujemy dane odnośnie jakości siewu, pominięć, podwójnie wysianych, odległości w rzędzie i dawki siewu.

Wykorzystując E-Control można zdalnie konfigurować i kalibrować maszynę, jak również łatwo kontrolować w czasie rzeczywistym.

Aktualizacja oprogramowania odbywa się szybko i łatwo, co pozwala na korzystanie z najnowszych modyfikacji i udogodnień oprogramowania w krótkim czasie po ich wdrożeniu.

Łatwość manewrowania

Siewnik Tempo R naczepia się na TUZ ciągnika, co zapewnia błyskawiczną gotowość do pracy i doskonałą zwrotność.

Mały promień skrętu siewnika ułatwia manewrowanie na uwrociach.

Możliwość siewu różnych roślin

Ramę siewnika Tempo R zaprojektowano tak, aby umożliwić zmianę odległości między rzędami oraz liczby sekcji wysiewających.W maszynie z sześcioma sekcjami odległość między nimi może wynosić 450 mm albo 500 mm, natomiast w wersji z czterema sekcjami można wybrać 700 mm, 750 mm, 762 mm albo 800 mm.

W wyposażeniu dodatkowym siewnika Tempo R oferujemy zbiornik do nawozu o pojemności 1200 litrów oraz talerzowe redlice nawozowe.

Zbiornik mocuje się na siewniku, a wygodny dostęp do dużego otworu zasypowego zapewniają stopnie umieszczone po obu stronach maszyny. Dzięki dużej pojemności zbiornika napełnia się go rzadko, a to przyczynia się do maksymalnego wydłużenia czasu produktywnie spędzanego na polu.