Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Naczepiany na TUZ ciągnika siewnik punktowy Tempo V może mieć od 6 do 12 sekcji wysiewających (możliwy wybór liczby nieparzystej). Możliwość wykorzystania tej maszyny do siewu różnych roślin często oznacza, że może ona zastąpić dwa tradycyjne siewniki punktowe. Poszerza się w ten sposób zakres możliwości wykorzystania siewnika, a tym samym obniża koszty produkcji. Gdy wraz z Tempo V zastosuje się zbiornik nawozowy FH 2200, naczepiany na przedni TUZ ciągnika, można prowadzić siew kombinowany z dużą prędkością.

VADERSTAD

SIEWNIKI PUNKTOWY

V 6-12

SIEWNIKI PUNKTOWY

V 6-12

Siewnik Tempo wprowadzony na rynek przez firmę Väderstad to maszyna najnowszej generacji służąca do prowadzenia siewu precyzyjnego z dużą prędkością. Siewnik ten zapewnia bezkonkurencyjną precyzję przy dwukrotnie wyższej prędkości w porównaniu z siewem przy użyciu tradycyjnych siewników punktowych. Tempo sprawdzi się doskonale we wszelkich warunkach – w systemie uprawy uproszczonej czy w tradycyjnym systemie orkowym. Tempo to gwarancja wyrównanych wschodów, czyli zapewnienie najlepszych warunków rozwoju roślin.

 

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Łatwość manewrowania

Wszystkie modele Tempo V składają się poprzez uniesienie do pionu sekcji bocznych do szerokości transportowej wynoszącej 3 m.

Maszyna jest naczepia na TUZ ciągnika, co zapewnia błyskawiczną gotowość do pracy i doskonałą zwrotność. Mały promień skrętu ułatwia pracę na uwrociach oraz wygodny transport między polami.

FH 2200 – zbiornik umożliwiający dozowanie nawozu z wielką wydajnością

Mocowany z przodu ciągnika zbiornik nawozowy FH 2200 umożliwia siew kombinowany o wielkiej precyzji.

Zastosowany układ dozujący Fenix III z napędem elektrycznym zapewnia dużą wydajność nawożenia oraz umożliwia pracę z dużą prędkością. System sterujący układem dozującym FH 2200 współpracuje z systemem Väderstad E-Control wykorzystującym tablet iPad lub terminalem ISOBUS.

Pełna kontrola pod Twoimi palcami

Układ sterowania Väderstad E-Control oparty na tablecie iPad bezprzewodowo dostarcza informacje o każdym ziarniaku przemieszczającym się od układu dozującego do bruzdy nasiennej. Uzyskujemy dane odnośnie jakości siewu, pominięć, podwójnie wysianych, odległości w rzędzie i dawki siewu.

Wykorzystując E-Control można zdalnie konfigurować i kalibrować maszynę, jak również łatwo kontrolować w czasie rzeczywistym.

Aktualizacja oprogramowania odbywa się szybko i łatwo, co pozwala na korzystanie z najnowszych modyfikacji i udogodnień oprogramowania w krótkim czasie po ich wdrożeniu.

Możliwość siewu różnych roślin

Siewnik Tempo V można łatwo dostosować do wszelkich wymogów gospodarstwa. Maszyna zapewnia wszechstronność pod każdym względem – czy chodzi o odstępy między sekcjami wysiewającymi, czy o liczbę sekcji, czy o rodzaj wysiewanych nasion. Można obsiewać większą powierzchnię jedną maszyną, a to oznacza lepszy zwrot z inwestycji.

Często stosowanym rozwiązaniem jest rozpoczęcie sezonu siewem buraka cukrowego w 12 rzędach i rozstawie 500 mm, następnie kukurydzy w 8 rzędach w rozstawie 750 mm, a jesienią siew rzepaku w 12 rzędach przy rozstawie 450 mm.