Expert Check John Deere — na czym polega i dlaczego warto?

John Deere Expert Check - czym jest i dlaczego warto?

Jak zapewnić sobie najwyższą wydajność i bezpieczeństwo użytkowania maszyn John Deere jeszcze przed sezonem? Oczywiście skierować je na przegląd Expert Check, który wykorzystując wiedzę i doświadczenie profesjonalistów, przygotuje Twój park maszynowy na nowe wyzwania. Jednak nie jest to jedyna korzyść, na jaką możesz liczyć, powierzając swój kombajn, sieczkarnię lub prasę naszym serwisantom. Sprawdź, co zyskujesz decydując się na Expert Check w Agro-Sieć Maszyny.

Expert Check — co to za usługa?

Technicy pracujący przy przeglądach Expert Check wykonywanych na maszynach marki John Deere skupiają się przede wszystkim na wykonaniu testów weryfikujących. Ich zadaniem jest sprawdzenie, czy maszyny działają zgodnie z wytycznymi producenta. Postawiona na kanwie otrzymanych wyników diagnoza, jest punktem wyjścia do wdrożenia ewentualnych korekt czy napraw. Usługa Expert Check polega zatem na wykonaniu kompleksowej kontroli technicznej działania maszyn John Deere.

Jakie maszyny obejmuje przegląd Expert Check?

Przed sezonem warto sprawdzić stan techniczny każdej maszyny, której niezawodność będzie za kilka miesięcy gwarantem wysokiej efektywności produkcji rolnej. W ramach przeglądu Expert Check wykonywanego w serwisie Agro-Sieć Maszyny można przeprowadzić kontrolę działania między innymi:

 

Przegląd Expert Check Maszyny

Expert Check dla nowych i starszych maszyn

Jak widać, właściwie każdy użytkownik maszyn marki John Deere może liczyć na profesjonalne wsparcie naszych specjalistów w zakresie przygotowania sprzętu do ciężkiej pracy. Co więcej, z przeglądu Expert Check mogą skorzystać nie tylko właściciele nowych maszyn, ale także ci, którzy zakupili je 7 lat temu lub wcześniej. Specjalnie dla nich udostępniono bowiem opcję Expert Check 7+.

Jakość maszyn John Deere połączona z ich prawidłową konserwacją i regularnymi przeglądami sprawia, że służą one niezawodnie przez wiele lat. John Deere zbiera dane na temat wszystkich maszyn, również 7-letnich i starszych, co pozwala sprecyzować dla nich wytyczne w obszarze wymiany części i obniżyć koszty ich konserwacji. Producent przekonuje, że dzięki temu podejściu maszyny John Deere mogą na siebie zarobić.

Przegląd Expert Check 7+

Przegląd Expert Check John Deere — jakie korzyści?

Użytkownicy maszyn rolniczych John Deere zdają sobie doskonale sprawę z tego, jak ważne są regularne przeglądy dla ich wydajnej pracy. Warto jednak zaznaczyć, że Expert Check niesie ze sobą wiele korzyści nie tylko dla portfela właściciela maszyny. Zatem dlaczego warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia techników z Agro-Sieć Maszyny w tym zakresie?

  • Wydłużenie czasu sprawności operacyjnej — przegląd Expert Check to kompleksowa kontrola stanu maszyny. Dane służące do przeprowadzenia testów pochodzą od ponad 2000 techników pracujących dla dealerów John Deere i 200 ekspertów fabrycznych. Pozwala to na operowanie listą na bieżąco aktualizowanych 80 punktów kontrolnych. Dzięki profesjonalnej wymianie informacji specjaliści są w stanie wydłużyć niezawodność kontrolowanych maszyn do maksimum;
  • Niższe koszty eksploatacji — wykrycie ewentualnego nadmiernego zużycia płynów eksploatacyjnych w maszynach rolniczych sprawia, że przegląd Expert Check zapobiega zawyżonym kosztom ich użytkowania i chroni budżet właściciela sprzętu przed finansowymi konsekwencjami w przypadku jego uszkodzenia;
  • Bezpieczeństwo ponad wszystko — przegląd ma także za zadanie wyprzedzenie ewentualnych awarii mogących skutkować sytuacjami zagrażającymi bezpieczeństwu osób użytkujących maszyny rolnicze. Jest to jedna z największych korzyści wynikających z regularnych kontroli Expert Check;
  • Komfort pracy — podczas przeglądu sprawdzane jest także prawidłowe zawieszenie kabiny maszyny, działanie klimatyzacji, ustawienie i bezpieczeństwo fotela operatora, czy sprawność akumulatora. Wszystko to zwiększa komfort pracy z maszynami John Deere.

Jedną z większych korzyści oddania maszyn na przegląd Expert Check w Agro-Sieć Maszyny jest 15% rabatu na części. Klienci mogą skorzystać z tej zniżki jeżeli po wykonanym przeglądzie okaże się, że maszyna wymaga wymiany podzespołów, a oni zdecydują się oddać ją do naszego serwisu w tym celu.

 

John Deere Connected Maintenance — wydłuż czas sprawności operacyjnej!

Przegląd Expert Check to niejedyna usługa proponowana przez markę John Deere, która ma za zadanie wydłużyć czas sprawności operacyjnej maszyn tego producenta. Za pośrednictwem Agro-Sieć Maszyny nasi Klienci mogą skorzystać także z Connected Maintenance. Oprogramowanie to pozwala na bieżący monitoring stanu technicznego maszyn i zapobieganie ewentualnym problemom, zanim jeszcze trzeba będzie zmierzyć się z ich konsekwencjami. Dzięki takiej współpracy czas użytkowania maszyn rolniczych John Deere ulega optymalizacji z korzyścią dla Klienta.

Zainteresowany rezerwacją terminu na Expert Check w Agro-Sieć Maszyny?

 

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.