Kombajny

John Deere S770

Jak to możliwe, że kombajn John Deere S770 jest tak wydajny i niezawodny? Inżynierowie tworzący te maszyny przykładają największą wagę do wszystkich etapów produkcji i wsłuchując się w sugestie użytkowników, wprowadzają nowe rozwiązania usprawniające pracę i zapobiegające stratom.

  • Silnik PowerTech™ PSS, 9 l, moc maksymalna: 335 kW/455 KM
  • Interaktywna regulacja kombajnu – ICA 2
  • Zalety pojedynczego rotora
  • Aktywna amortyzacja klepiska
  • Programowalne centrum sterowania
  • Nowe gąsienice John Deere z powierzchnią styku większą o 30%
Zapytaj o cenę
john deere s770

Więcej o S770

Wydajność kombajnu John Deere S770

Każdy z etapów zbioru w kombajnie S770 jest tak pomyślany, aby uzyskać jak najlepszy wynik z hektara. Zaczyna się to od innowacyjnych przegubowych zespołów żniwnych, gwarantujących doskonałe kopiowanie gruntu. Opcje ich regulacji i szerokie taśmy transportujące ze specjalnymi przetłoczeniami pozwalają unikać strat ziarna niezależnie od rodzaju uprawy i warunków w czasie zbioru. Wysokowydajne układy młócenia i czyszczenia zapewniają minimalne uszkodzenia i straty ziarna.

Automatyzacja pracy kombajnu John Deere S770

Konieczność manualnej modyfikacji parametrów przez operatora obarczona jest dużym ryzykiem nieoptymalnego ich dobrania, co może skutkować nawet 20% niewykorzystaniem możliwości maszyny. Dlatego kombajn S770 wyposażony jest w rewolucyjny system aktywnej regulacji kombajnu ICA2. Dba on o stałą jakość ziarna i minimalizuje jego straty.

Systemy rolnictwa precyzyjnego John Deere

Kombajny John Deere serii S wyposażone są w cyfrowe systemy do prowadzenia zbiorów. Umożliwia to zdalne monitorowanie ich pracy, analizę rezultatów i podejmowanie trafnych decyzji logistycznych i agronomicznych.

John Deere S770 – komfort

Przestronna i cicha kabina gwarantuje także doskonałą widoczność. Wyposażona jest w szereg udogodnień gwarantujących wysoki komfort pracy, dzięki czemu długi dzień pracy operatora jest mniej męczący. Pozwala to operatorowi zachować pełną koncentrację, podejmować trafne decyzje i pracować bezpiecznie.

Szeroki wybór

Zobacz inne kombajny John Deere i maszyny z naszej oferty