Kombajny

John Deere S785

Niesamowita wydajność, niezawodność oraz komfort i wygoda obsługi to cechy stanowiące fundament ogromnej popularności kombajnów S785.

  • Silnik PowerTech™ PSS,13.5 l, moc maksymalna: 426 kW/579 KM
  • Interaktywna regulacja kombajnu – ICA 2
  • Zalety pojedynczego rotora
  • Aktywna amortyzacja klepiska
  • Programowalne centrum sterowania
  • Nowe gąsienice John Deere z powierzchnią styku większą o 30%
Zapytaj o cenę
john deere s785

Więcej o S785

Wydajność kombajnu John Deere S785

Aby uzyskać maksymalny możliwy wynik zbiorów, potrzeba kombajnu, w którym wszystkie podzespoły pracują na jego wydajność. Pierwszym takim elementem jest heder. Innowacyjne przegubowe zespoły żniwne John Deere gwarantują doskonałe kopiowanie gruntu. Możliwość ich regulacji i bardzo szerokie taśmy transportujące ze specjalnymi przetłoczeniami pomagają unikać strat ziarna niezależnie od rodzaju uprawy nawet w trudnych warunkach. Minimalne uszkodzenia i straty ziarna to zasługa równomiernego przepływu masy i doskonałych parametrów zespołu młócącego i czyszczącego.

Automatyzacja pracy kombajnu John Deere S785

Aby wyeliminować konieczność manualnej modyfikacji parametrów przez operatora, a tym samym ryzyko nieoptymalnego ich dobrania, kombajn S785 wyposażony jest w rewolucyjny system aktywnej regulacji kombajnu ICA2. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie możliwości tej maszyny niezależnie od doświadczenia operatora. ICA2 automatycznie dba o stałą jakość ziarna i minimalizuje jego straty.

Systemy rolnictwa precyzyjnego John Deere

Cyfrowe systemy do prowadzenia zbiorów umożliwiają zdalne monitorowanie pracy kombajnu, analizę rezultatów i podejmowanie optymalnych decyzji logistycznych i agronomicznych. Dzięki automatyzacji, oprogramowaniu i aplikacjom mobilnym możemy zmaksymalizować wydajność i opłacalność.

John Deere S785 – komfort

Kabina wyposażona jest w szereg udogodnień zwiększających komfort pracy operatora, który może zachować maksymalną produktywność i pracować bezpiecznie nawet przez wiele godzin.

Szeroki wybór

Zobacz inne kombajny John Deere i maszyny z naszej oferty