Kombajny

John Deere S780

Nowe rozwiązania usprawniające pracę i zapobiegające stratom ziarna sprawiają, że kombajn S780 jest niesamowicie wydajny i przyjazny dla operatora.

  • Silnik PowerTech™ PSS, 13.5 l, Moc maksymalna: 402 kW/547 KM
  • Interaktywna regulacja kombajnu – ICA 2
  • Zalety pojedynczego rotora
  • Aktywna amortyzacja klepiska
  • Programowalne centrum sterowania
  • Nowe gąsienice John Deere z powierzchnią styku większą o 30%
Zapytaj o cenę
john deere s780

Więcej o S780

Wydajność kombajnu John Deere S780

Staranie o maksymalną wydajność zbiorów zaczyna się od innowacyjnych przegubowych zespołów żniwnych. Zapewniają one doskonałe kopiowanie gruntu, a możliwość zmiany ich ustawień i szerokie taśmy transportujące ze specjalnymi przetłoczeniami pozwalają unikać strat ziarna w każdych warunkach i niezależnie od rodzaju uprawy. Straty ziarna poniżej jednego procenta i równie niski odsetek ziarna uszkodzonego to zasługa wysokowydajnego układu młócenia i czyszczenia.

Automatyzacja pracy kombajnu John Deere S780

Zastosowanie rewolucyjnego systemu aktywnej regulacji kombajnu ICA2 pozwala na wyeliminowanie ryzyka nieoptymalnego dobrania ustawień przez operatora, a jak pokazują niezależne badania, takie decyzje mogą być odpowiedzialne za niewykorzystanie możliwości kombajnu nawet na poziomie 20%. ICA2 dba o stałą jakość ziarna i minimalizuje jego straty bez konieczności manualnego korygowania parametrów maszyny.

Systemy rolnictwa precyzyjnego John Deere

Zdalne monitorowanie kombajnu S780, planowanie pracy, analizę rezultatów oraz podejmowanie trafnych decyzji logistycznych i agronomicznych umożliwiają cyfrowe systemy prowadzenia zbiorów. Kombajny John Deere serii S mogą współpracować z oprogramowaniem i aplikacjami mobilnymi pozwalającymi na optymalizację ich pracy, a tym samym za maksymalizowanie rentowności.

John Deere S780 – komfort

Doskonała widoczność, cisza i wygodna przestrzeń do pracy to główne cechy charakteryzujące kabinę. Wyposażona jest ona w wiele udogodnień pozwalających operatorowi zachować pełną koncentrację nawet przy wielogodzinnej pracy.

Szeroki wybór

Zobacz inne kombajny John Deere i maszyny z naszej oferty