Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Moc : 67 KM

Liczba cylindrów : 3-cyl.

Pojemność skokowa : 2,9 l

JOHN DEERE

SERIA 5067e 

CIĄGNIK 5067e

Stanowisko operatora w ciągnikach serii Stage IIIB 5E jest najbardziej przestronne w segmencie tych maszyn. Jednocześnie nie ma to negatywnego wpływu na wielkość obrysu ciągnika. Kabina John Deere TechCenter jest wyjątkowo przestronna i gwarantuje doskonałą widoczność, by czuć się wygodnie podczas pracy; zapewnia również ponad 88 cm między konsolą po prawej stronie a konsolą po lewej stronie. W ciągnikach z izolowanym otwartym stanowiskiem operatora (IOOS) jest trochę więcej miejsca między konsolą po prawej stronie a konsolą po lewej stronie. Wysokość tunelu przekładni w ciągnikach serii Stage IIIB 5E w wersji 3-cylindrowej z izolowanym otwartym stanowiskiem operatora (IOOS) została zmniejszona o około 50 procent, a szerokość tunelu — o około 80 mm w celu zapewnienia miejsca na nogi i komfortu podczas długich dni pracy.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl
Ciągniki serii Stage IIIB 5E w wersji 3-cylindrowej charakteryzują się wyjątkową ergonomią do szybkiego i łatwego wykonywania nawrotów dzięki całkowicie przeprojektowanej konsoli po prawej stronie.

Zalety maszyn John Deere Wydajność: ciągniki serii Stage IIIB 5E w wersji 3-cylindrowej charakteryzują się najwyższym komfortem i największą ergonomią w tym segmencie maszyn wyposażonych w konsolę po prawej stronie z elektronicznymi elementami sterowania. W połączeniu ze zwartą konstrukcją i zwrotnością ciągniki serii 5E gwarantują szybkie, łatwe i bezpieczne nawroty.