Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : CLC Pro Cut 300 

Szerokość robocza : 3,0 m

Liczba zębów : 7 kg

KVERNELAND

KULTYWATORY ŚCIERNISKOWE

CLC PRO CUT

Najnowsza technologia

Kultywator ścierniskowy CLC Pro Cut jest dostępny w 4 szerokościach roboczych: 3.0 lub 3.5 m (rama sztywna) oraz 4.0 lub 4.5 m (rama składana hydraulicznie). Konstrukcja ramy jest taka sama, jak w modelu CLC Pro Classic. Natomiast w pierwszym rzędzie zamiast zębów są zamontowane talerze tnące. Wyposażenie tylne standardowo składa się z zakrzywionych ramion do przymocowania wału oraz sekcji zębów równających umieszczonej przed wałem. Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania innych wersji sekcji równającej, jak talerze typu „Combi” lub podwójna brona talerzowa.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Unikalna i mocna konstrukcja zęba wykonanego z rury pustej w środku o profilu “C” oraz w technologii “heat-treated”. Takie samy standardy technologii “heat-treated”, jak dla słupic pługów Kverneland. Dla lżejszych warunków, Kverneland oferuje ząb z zabezpieczeniem w postaci kołka ścinającego (śrubowym) - śruba bezpiecznikowa zostanie ścięta, gdy obciążenie będzie większe niż 2 tony. Ząb wyposażony w zabezpieczenie non-stop (resorowe) jest idealnym wyborem dla ciężkich i kamienistych warunków glebowych. Ząb ma możliwość odchylenia bocznego nawet do 14 cm dla CLC Pro, CLC Pro Classic, CLC Pro Cut oraz do 20 cm dla CLC Evo. To oznacza mniejsze obciążenia przenoszone na uchwyt zęba i strukturę ramy. Ząb nie ma punktów smarowniczych.

Max. moc ciągnika dla 3.0 m wynosi 240 KM. Szeroki wybór wałów uprawowych dostępny również dla wersji Cut. Przednie talerze tnące mogą być w każdym momencie regulowane hydraulicznie z kabiny ciągnika. To oznacza, że nacisk na talerze jest również określany przez położenie siłownika. Głębokość pracy sekcji talerzy tnących powinna wynosić ok. 5 cm dla optymalnego pocięcia resztek pożniwnych. Każdy talerz jest zamocowany do ramy niezależnie i zabezpieczony na kamienie za pomocą mocnych gum. Łożyska w talerzach tnących są bezobsługowe – brak punktów smarowniczych.

Mocna konstrukcja ramy zapewnia niezbędną wytrzymałość nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Maszyna oferuje duży prześwit pod ramą 870 mm, co minimalizuje ryzyko zapychania podczas pracy na wysokim ściernisku z dużą ilością resztek pożniwnych. Możliwość współpracy z ciągnikami o dużej mocy: max. 240 KM dla 3.0 m oraz max. 325 KM dla 4.5 m. Użyty materiał jest w stanie znieść duże obciążenia zachowując jednocześnie wysoką niezawodność i mała wagę. Mniejsza waga maszyny podczepianej do ciągnika pomaga zaoszczędzić zużycie paliwa.