Szeroki wybór

Siewniki Kverneland

Nowoczesne siewniki Kverneland to optymalne rozwiązanie do każdego gospodarstwa rolnego – gwarantują perfekcyjnie równomierne rozprowadzanie nasion niezależnie od rodzaju prowadzonej uprawy. Łączą nowoczesne technologie ze sprawdzoną konstrukcją i wytrzymałymi materiałami, dzięki czemu mogą poszczyć się żywotnością na najwyższym poziomie.

Wybór maszyny ma znaczenie. Znajdź siewnik Kverneland na miarę swoich potrzeb

Kverneland to norweska marka z wieloletnim doświadczeniem w produkcji maszyn rolniczych. Doświadczenie konstruktorów zaowocowało stworzeniem linii urządzeń, które idealnie sprawdzają się niezależnie od skali czy trudności postawionych przed nimi zadań. Czy będzie to uprawa, zasiew czy jakikolwiek inny element działalności rolniczej, możesz mieć pewność, że maszyny Kverneland doskonale sobie z nim poradzą.

W ofercie Kverneland siewniki są niezwykle zróżnicowane, nikt zatem nie powinien mieć najmniejszych trudności ze znalezieniem modelu idealnie dopasowanego do swoich potrzeb. Kverneland DL to kompaktowy model, który z powodzeniem wykorzystać można w połączeniu z małymi czy średnimi ciągnikami. To zasługa zoptymalizowanego zapotrzebowania na moc, dzięki któremu doskonałe rezultaty uzyskuje się przy niewielkim nakładzie wysiłku. f-drill to z kolei siewnik zbożowy Kverneland wyposażony w przedni zbiornik, co maksymalizuje jego elastyczność. Ponadto bardziej równomierny rozkład mas sprawia, że manewrowanie – także w grząskim czy nachylonym terenie – staje się bezpieczniejsze.

Kverneland. Siewnik do zadań specjalnych – wybierz swój model

Postaw na markę Kverneland – siewnik punktowy gwarantuje maksymalną precyzję. Siewnik do buraków Kverneland Monopill stanowi odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, chcących zachować pełną kontrolę nad procesem zasiewu. W każdym momencie można odpowiednio regulować parametry działania maszyny, dopasowując je do bieżących potrzeb i uzyskując tym samym najlepsze rezultaty. Nadzór elektroniczny? Nic prostszego! Siewnik Kverneland do buraków jest do tego przystosowany – wariant Monopill e-drive II wyposażono w uniwersalny system ISOBUS.

W ofercie znalazł się też jeszcze niejeden mechaniczny i pneumatyczny siewnik punktowy Kverneland, podobnie jak specjalny siewnik do warzyw Kverneland czy siewnik do nawozu Kverneland. To sprawia, że znalezienie kompatybilnych rozwiązań idealnie dopasowanych do bieżących potrzeb jest jeszcze łatwiejsze. Sprawdź już dzisiaj i przekonaj się, jak wiele zyskasz, stawiając na maszyny norweskiej marki.

Znakomita wytrzymałość i wydajność na najwyższym poziomie

Chcesz mieć pewność, że maszyny, na które stawiasz, sprawdzą się w każdych warunkach? Wiedzieć, że niezależnie od okoliczności będą pracowały niezawodnie – tak długo aż zrealizujesz postawione sobie cele? Wybór nasuwa się sam. Siewnik do kukurydzy Kverneland spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje – podobnie zresztą jak siewnik do zboża Kverneland czy maszyna o innym przeznaczeniu. Dlaczego?

Odpowiedzi na to pytanie warto poszukać w historii producenta, który swoje doświadczenie zdobywał całymi latami. To, w połączeniu z opiniami gromadzonymi od użytkowników na całym świecie, pozwoliło dopracować urządzenia do perfekcji. Dzięki temu siewnik Kverneland 3 m – 4 m, 6 m czy którykolwiek inny – jest dokładnie taki, jak być powinien: wydajny, uniwersalny i niezawodny. Zwłaszcza w pracy w gospodarstwie czas to pieniądz, a z niektórymi zadaniami nie można zwlekać ani chwili. Sprawdzone maszyny – jak siewnik pneumatyczny Kverneland – gwarantują, że praca nie opóźni się ani o minutę. Po prostu można na nich polegać.

Szeroki wybór modeli z pełnym wsparciem Kverneland – siewnik do kukurydzy, jakiego potrzebujesz

Zakup maszyny rolniczej to duża, ale i potrzebna inwestycja, którą trzeba dobrze przemyśleć. Nie warto kierować się wyłącznie oszczędnościami, bezproblemowa eksploatacja jest dużo ważniejsza w długiej perspektywie. Dlatego siewnik kukurydzy Kverneland (może to być siewnik Kverneland 4 m lub maszyna o jakiejkolwiek innej szerokości roboczej) okazuje się tak dobrym wyborem. Renoma producenta, innowacyjne technologie i sprawdzone rozwiązania, a także pełne wsparcie po zakupie sprawiają, że inwestycja w maszyny norweskiej firmy to inwestycja, która się opłaca.

Jeżeli więc zastanawiasz się, jakie urządzenie wybrać, siewnik Kverneland do kukurydzy z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania. Dobierz model odpowiedni do wielkości gospodarstwa czy planowanej intensywności eksploatacji, sprawdź dostępne akcesoria i już dziś przekonaj się, jak wiele zyskasz. Bo nowoczesne maszyny zostały stworzone właśnie po to, by ułatwić ci pracę.