Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 7730 M

Wymiary bel : 1,20 x 1,50 m

Waga : 1200 kg

KVERNELAND

OWIJARKA

7730

Kverneland 7730

Kverneland 7730 to samozaładowcza owijarka do bel zaprojektowana by współpracować z ciągnikami o mniejszej mocy. Sterowanie owijarką to prosta sprawa, nawet mechaniczna wersja posiada automatykę obcinania i zakładania folii. Hydraulicznie sterowane ramię załadowcze umieszczone jest po prawej stronie stołu owijającego. Jest ono przystosowane do załadunku bel o średnicy od 1,2 do 1,5 m.

W owijarkach Kverneland 7710, 7730 i 7740 nóż, który jest sterowany automatycznie za pomocą hydrauliki, obcina i utrzymuje folię gotową do owinięcia kolejnej beli. Proste w obsłudze rozwiązanie, bez konieczności ręcznego sterowania dodatkową dźwignią w czasie obcinania.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Napinacze folii w owijarkach Kverneland są proste w obsłudze i wymagają niewielkiej konserwacji. Unikalny profil rolek utrzymuje folię rozciągniętą na optymalną szerokość i eliminuje problem rozrywania się folii. Rolki wykonane są z aluminium, co pozwala uniknąć gromadzenia się ładunków, co mogłoby wpłynąć na nadmierne przyklejanie oraz rozciąganie się folii. Specjalnie frezowane rowki pomagają odprowadzić powietrze i wodę gromadzącą się podczas rozciągania folii. Zmiana rolki z folią w napinaczach owijarek Kverneland jest szybka i prosta. Pusty rdzeń po zużytej folii zwalnia się pociągając w dół tylko jedną dźwignię. Dzięki niskiej konstrukcji wszystkich owijarek do bel Kverneland, również napinacze folii umieszczone są wyjątkowo nisko.

 

Każda z dwóch rolek posiada napęd, co zapewniają obracanie się beli nawet w najtrudniejszych warunkach. Obie rolki połączone są czteroma pasami zapewniając optymalną przyczepność oraz gwarancję obracania się nawet krzywo uformowanej beli. Dwie dużej średnicy stożkowe rolki utrzymują belę w centralnym miejscu na stole podczas procesu owijania.