Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 7850

Wymiary bel : 1,20 x 1,50 m

Waga : 1500 kg

KVERNELAND

OWIJARKA

7850

Kverneland 7850

Owijarka Kverneland 7850 to maszyna doskonale nadająca się dla profesjonalnych użytkowników poszukujących prostych w obsłudze maszyn o bardzo dużej wydajności. Rozkład masy jak i cała konstrukcja owijarki Kverneland 7850 sprawia, że jest to solidna maszyna do owijania podczas przemieszczania się po polu. Można zatem owijać bele poruszając się w kierunku następnej.

Nożycowy typ noży do cięcia folii z ostrymi ostrzami zapewnia dokładne cięcie na całej szerokości folii. Noże do folii posiadają sprężynowy uchwyt do przytrzymywania końcówki folii gotowej do owinięcia następnej beli.

 

 

 

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Napinacze folii w owijarkach Kverneland są proste w obsłudze i wymagają niewielkiej konserwacji. Unikalny profil rolek utrzymuje folię rozciągniętą na optymalną szerokość i eliminuje problem rozrywania się folii. Rolki wykonane są z aluminium, co pozwala uniknąć gromadzenia się ładunków, co mogłoby wpłynąć na nadmierne przyklejanie oraz rozciąganie się folii. Specjalnie frezowane rowki pomagają odprowadzić powietrze i wodę gromadzącą się podczas rozciągania folii. Zmiana rolki z folią w napinaczach owijarek Kverneland jest szybka i prosta. Pusty rdzeń po zużytej folii zwalnia się pociągając w dół tylko jedną dźwignię. Dzięki niskiej konstrukcji wszystkich owijarek do bel Kverneland, również napinacze folii umieszczone są wyjątkowo nisko.

Stół do owijania z dwoma napędzanymi rolkami oraz 4 pasami obraca belę nawet w warunkach bez ryzyka uszkodzenia powłoki. Dwa ramiona satelitarne zapewniają wysoką prędkość owijania. Są one umieszczone blisko beli, w celu ograniczenia ilości powietrza wtłaczanego pod folię podczas owijania. Podczas załadunku stół przechyla się do przodu, aby wspomóc ramię podczas podnoszenia ciężkich bel, następnie powraca do pozycji poziomej, aby rozpocząć owijanie.