Ciągniki

John Deere 6R 110

Ciągnik 6R 110 to wydajna i uniwersalna maszyna, a zastosowane do jej budowy nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że jest ergonomiczna i ekonomiczna.

  • Moc maksymalna 121 KM (89 kW) (ECE R120) + 14 KM (10 kW) IPM (inteligentne zarządzanie mocą)
  • Silnik 4,5 l, 4-cylindrowy
  • 6,5 t, rozstaw osi 2,58 m
  • 3 przekładnie do wyboru: AutoQuad, CommandQuad, AutoPowr
john deere 6r 110

Więcej o 6R 110

Ciągnik 6R 110 – osiągi

Uzyskanie mocy nawet 135 KM z czterocylindrowego silnika o pojemności skokowej 4,5 litra jest możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii czterozaworowego wysokociśnieniowego układu Common Rail i systemu inteligentnego zarządzania mocą.

Wydajność i oszczędność rozwiązań John Deere

Do wyboru mamy przekładnie AutoQuad™ i CommandQuad™, a także przekładnię hydromechaniczną AutoPowr™ zapewnia bezstopniową regulację i stałe przekazywanie mocy podczas jazdy z prędkością od 40 do 50 km/h. Po osiągnięciu maksymalnej prędkości obroty silnika są automatycznie obniżane do poziomu potrzebnego do utrzymania tej prędkości. Pozwala to na zredukowanie hałasu i zużycia paliwa.

Komfort w ciągniku John Deere 6R 110

Dzięki pochylonej masce i kabinie ComfortView™ operator ma doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Opcjonalne zastosowanie panoramicznego dachu dodatkowo poprawia pole widzenia, co jest nie do przecenienie przy pracy z ładowaczem czołowym.

Nowoczesne interfejsy do sterowania ciągnikiem 6R 110

Wnętrze zaprojektowano z dbałością o detale, które składają się wygodę i ergonomię pracy. Precyzyjne sterowanie osprzętem ciągnika John Deere 6R 110 zapewniają nowoczesne rozwiązania zastosowane w nowym CommandARM™ z ekranem dotykowym Command Center™ i joystickiem CommandPRO™.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.