Ciągniki rolnicze

John Deere 6R 230

Zwiększona moc na przedni WOM oraz większy udźwig podnośników są gwarancją gotowości tej maszyny do najpoważniejszych zadań.

  • Moc maksymalna 253 KM (186 kW) (ECE R120) + 28 KM (20 kW) IPM (inteligentne zarządzanie mocą)
  • Silnik 6,8 l, 6-cylindrowy
  • 9,65 t, rozstaw osi 2,90 m
Zapytaj o cenę
john deere 6r 230

Więcej o 6R 230

John Deere 6R 230 – dane techniczne

Sześciocylindrowy silnik o pojemności 6,8 l generuje moc 253 KM. System inteligentnego zarządzania mocą w czasie pracy z WOM i w transporcie zwiększa ją do poziomu 281 KM. Najdoskonalsza przekładnia John Deere – AutoPowr™ jest dopełnieniem mocy i momentu obrotowego ciągnika. Zapewnia ona bezstopniową regulację i stałe przekazywanie mocy podczas jazdy. Pozwala to na zredukowanie hałasu i zużycia paliwa.

6R 230 – John Deere to komfort

Wyjątkowa kabina ComfortView™ o wielkości 3,33m3 zapewnia doskonałą widoczność i zabezpiecza przed hałasem. Ergonomiczny układ schowków, w tym także chłodzonego, czyni pracę operatora wygodniejszą. Zastosowanie adaptacyjnej amortyzacji przedniej osi TLS Plus™ pozwoliło zwiększyć moc przekazywaną na podłoże i jednocześnie poprawić komfort jazdy. Dopełnieniem tych rozwiązań jest wygodny fotel i układ kierowniczy, pozwalający na zredukowanie liczby ruchów rąk podczas manewrowania, co pomaga ograniczać zmęczenie operatora i wspiera efektywność jego pracy.

Nowoczesne technologie sterowania ciągnikiem 6R 230

Nowoczesny interfejs do sterowania ciągnikiem, na który składają się: CommandARM™ i CommandCenter™ czwartej generacji pozwala zarządzać pracą tej potężnej maszyny w łatwy i intuicyjny sposób. Możliwość programowania przycisków joysticka CommandPRO™ pozwala dopasować do go własnych potrzeb.

Mocny i wytrzymały 6R 230

Duża moc w polu i niezrównana wydajność na drodze sprawiają, że jest to doskonały ciągnik do realizacji najambitniejszych celów w dużych gospodarstwach.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty