Ciągniki rolnicze

John Deere 6R 120

Ciągnik 6R 120 jest kompaktową maszyną o wielu zaletach, dla której znajdzie się mnóstwo pracy w każdym gospodarstwie. Innowacyjne rozwiązania techniczne i dbałość o komfort pracy operatora są znakiem rozpoznawczym ciągników John Deere.

  • Moc maksymalna 132 KM (97 kW) (ECE R120) + 13KM (10 kW) IPM (inteligentne zarządzanie mocą)
  • Silnik 4,5 l, 4-cylindrowy
  • 6,5 t, rozstaw osi 2,58 m
Zapytaj o cenę
john deere 6r 120

Więcej o 6R 120

John Deere 6R 120 – dane techniczne

Czterocylindrowy silnik o pojemności 4,5 litra pozwala na uzyskanie 132 KM, a dzięki systemowi inteligentnego zarządzania mocą możemy uwolnić dodatkowe 13 KM. Ciągnik 6R 120 przy rozstawie osi 2,58 m waży 6,1 tony. Do wyboru mamy czterobiegowe przekładnie AutoQuad™ i CommandQuad™, a także przekładnię AutoPowr™. Przekładnia hydromechaniczna AutoPowr™ zapewnia bezstopniową regulację i stałe przekazywanie mocy podczas jazdy z prędkością od 40 do 50 km/h. Po osiągnięciu maksymalnej prędkości obroty silnika są automatycznie obniżane do poziomu potrzebnego do utrzymania tej prędkości. Pozwala to na zredukowanie hałasu i zużycia paliwa.

6R 120 – John Deere znany z komfortu

Amortyzowana przednia oś i wyjątkowa kabina zapewniają najlepsze warunki jazdy i kierowania. Wnętrze zaprojektowano tak, aby wszystko było pod ręką, a kabina ComfortView™ zapewnia doskonałą widoczność i chroni operatora przed hałasem, by praca była wygodna i przyjemna.

Nowoczesne technologie sterowania ciągnikiem 6R 120

CommandARM™ i CommandCenter™ czwartej generacji pozwalają precyzyjnie i bez wysiłku zarządzać wieloma funkcjami (m.in. zaworami, podnośnikiem, napędem na 4 koła czy światłami). Prostota i intuicyjność obsługi znana z tabletów jest teraz dostępna na ekranie dotykowym w kabinie ciągnika. Dzięki programowalnemu joystickowi możesz łatwo dostosować jego funkcje do własnych potrzeb.

Kompaktowy i zwrotny 6R 120

John Deere 6R 120 to ciągnik zbudowany na małej ramie, dzięki temu doskonale sprawdza się w pracy w gospodarstwie hodowlanym. Jest niezastąpiony przy koszeniu, przetrząsaniu czy belowaniu. Niewielkie wymiary i doskonała widoczność z kabiny klasy premium sprawiają, że doskonale nadaje się on do pracy z ładowaczem czołowym.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty