Ciągniki rolnicze

John Deere 6R 215

Jeszcze więcej mocy i maksymalna wydajność to cechy ciągnika 6R 215. Nowoczesna technologia na pokładzie tej maszyny ułatwia najcięższą pracę.

  • Moc maksymalna 237 KM (174 kW) (ECE R120) + 22 KM (16 kW) IPM (inteligentne zarządzanie mocą)
  • Silnik 6,8 l, 6-cylindrowy
  • Masa wysyłkowa 8,8 t, rozstaw osi 2,80 m
Zapytaj o cenę

Więcej o 6R 215

Sześciocylindrowy silnik o pojemności 6,8 l zapewnia aż 237 KM. Zastosowanie systemu inteligentnego zarządzania mocą w czasie pracy z WOM i w transporcie pozwala na zwiększenie jej do poziomu 259 KM. Szeroki wybór przekładni pozwala na indywidualne dopasowanie parametrów maszyny do potrzeb użytkownika. DirectDrive™ to przekładnia z podwójnym sprzęgłem pozwalającym na zmianę biegu bez utraty mocy, co przekłada się na mniejsze spalanie. Funkcja AutoClutch umożliwia zatrzymanie ciągnika bez użycia pedału sprzęgła. Z kolei przekładnia hydromechaniczna AutoPowr™, zapewnia bezstopniową regulację i stałe przekazywanie mocy podczas jazdy. Pozwala to na zredukowanie hałasu i zużycia paliwa. Dostępna jest również przekładnia AutoQuad™.

6R 215 – John Deere to komfort

Kabina ComfortView™ o wielkości 3,33 m3 zapewnia doskonałą widoczność i zabezpiecza przed hałasem.
Przemyślany układ schowków, w tym także chłodzonego czyni pracę operatora wygodniejszą. Dzięki zastosowaniu adaptacyjnej amortyzacji przedniej osi TLS Plus™ udało się połączyć zwiększenie mocy przekazywanej na podłoże z komfortem podczas jazdy.

Wygodne fotel i układ kierowniczy, który pozwala zredukować liczbę ruchów rąk podczas manewrowania, ograniczają zmęczenie i wspierają efektywność pracy.

Nowoczesne technologie sterowania ciągnikiem 6R 215

CommandARM™ i CommandCenter™ czwartej generacji to nowoczesny interfejs do zarządzania i sterowania ciągnikiem. Dzięki dotykowemu ekranowi możesz kontrolować funkcje ciągnika w prosty i intuicyjny sposób. Przyciski joysticka CommandPRO™ możesz dopasować do własnych potrzeb dzięki programowalnym przyciskom.

Mocny i wytrzymały 6R 215

Duża moc w polu i niezrównana wydajność na drodze sprawiają, że jest to doskonały ciągnik do realizacji najambitniejszych celów w dużych gospodarstwach.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty