Ciągniki

John Deere 6R 175

Ciągnik 6R 175 cechuje duża moc niezbędna do najcięższych prac i nadzwyczajna wydajność na drodze. Doskonale sprawdzi się przy realizacji przedsięwzięć rolniczych na dużą skalę. Będzie też nieocenionym partnerem każdego usługodawcy.

  • Moc maksymalna 193 KM (142 kW) (ECE-R120) + 30 KM (22 kW) IPM
  • Silnik 6,8 l, 6-cylindrowy
  • 8,8 t, rozstaw osi 2,80 m
Zapytaj o cenę
john deere 6r 175

Więcej o 6R 175

John Deere 6R 175 – dane techniczne

Sześciocylindrowy silnik o pojemności 6,8 l pozwala na osiągnięcie 193 KM. Kiedy potrzebujemy większej mocy w transporcie lub przy pracy z wykorzystaniem WOM możemy ją zwiększyć do 223 KM dzięki systemowi inteligentnego zarządzania mocą.
Szeroka gama przekładni pozwala wybierać pomiędzy przekładnią AutoQuad™, a także DirectDrive™ i AutoPowr™. DirectDrive™ to przekładnia z podwójnym sprzęgłem pozwalającym na zmianę biegu bez utraty mocy, co przekłada się na mniejsze spalanie. Funkcja AutoClutch umożliwia zatrzymanie ciągnika bez użycia pedału sprzęgła. Z kolei przekładnia hydromechaniczna AutoPowr™, zapewnia bezstopniową regulację i stałe przekazywanie mocy podczas jazdy. Pozwala to na zredukowanie hałasu i zużycia paliwa.

6R 175 – John Deere to komfort

Adaptacyjna amortyzacja przedniej osi TLS Plus™ to rozwiązanie pozwalające poprawić komfort pracy operatora i jednocześnie umożliwia przekazywanie większej mocy na podłoże. Kabina ComfortView™ o wielkości 3,33 m3 to gwarancja doskonałej widoczności. Jej wnętrze jest zaprojektowane z dbałością o wygodę. Dlatego znajdziesz w niej schowki na przedmioty, które chcesz mieć pod ręką, a nawet lodówkę. Układ kierowniczy o zmiennym przełożeniu i wyjątkowe fotele pomagają redukować zmęczenie operatora i wspierają jego produktywność.

Nowoczesne technologie sterowania ciągnikiem 6R 175

Dzięki joystickowi CommandPRO™ możesz precyzyjnie sterować funkcjami ciągnika 6R 175, a możliwość indywidualnego zaprogramowania jego przycisków pozwala na dostosowanie maszyny do własnych potrzeb. CommandARM™ i CommandCenter™ czwartej generacji sprawiają, że sterowanie ciągnikiem i jego wyposażeniem za pomocą dotykowego ekranu jest proste i intuicyjne.

Mocny i wytrzymały 6R 175

John Deere 6R 175 to maszyna odporna na trudy prac polowych i transportowych w dużych gospodarstwach.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki John Deere i maszyny z naszej oferty