Ciągniki

John Deere 6R 155

Najmocniejszy ciągnik John Deere zbudowany na ramie średniej wielkości to doskonała inwestycja na potrzeby zastosowań rolniczych nawet na dużą skalę. Z powodzeniem spełni wszelkie oczekiwania, jakie stawia się dziś przed ciągnikiem, nie wyłączając z nich najcięższych prac.

  • Moc maksymalna 171 KM (125 kW) (ECE R120) + 32 KM (24 kW) IPM (inteligentne zarządzanie mocą)
  • Silnik 6,8 l, 6-cylindrowy
  • 7,9 t, rozstaw osi 2,77 m
Zapytaj o cenę
john deere 6r 155

Więcej o 6R 155

John Deere 6R 155 – dane techniczne

Sześciocylindrowy silnik o pojemności 6,8 l to aż 171 KM, a z zastosowaniem systemu inteligentnego zarządzania mocą nawet 203 KM. Przy masie 7,9 t i rozstawie osi 2,765 zachowuje świetną zwrotność, co czyni go maszyną do wszechstronnych zastosowań. Dzięki szerokiej gamie przekładni możliwe jest dopasowanie parametrów 6R 155 do różnorakich zadań rolniczych. Do wyboru mamy przekładnie AutoQuad™ oraz DirectDrive™ z podwójnym sprzęgłem pozwalającym na zmianę biegu bez utraty mocy, co przekłada się na mniejsze spalanie. Funkcja AutoClutch umożliwia zatrzymanie ciągnika bez użycia pedału sprzęgła. Możemy też postawić na przekładnię hydromechaniczną AutoPowr™, zapewniającą bezstopniową regulację i stałe przekazywanie mocy podczas jazdy. Pozwala to na zredukowanie hałasu i zużycia paliwa.

6R 155 – John Deere to komfort

Kabina ComfortView™ o wielkości 3,33 m3 to rozwiązanie klasy premium. Gwarantuje doskonałą widoczność i znacząco ogranicza hałas w tym wygodnymi i ergonomicznym wnętrzu. Adaptacyjna amortyzacja przedniej osi TLS Plus™ znacząco poprawia komfort pracy operatora, ale także pozwala na przekazywanie większej mocy na podłoże. Dzięki układowi kierowniczemu o zmiennym przełożeniu operator nie musi wykonywać zbędnych ruchów rękami w czasie manewrów, co znacząco ogranicza jego zmęczenie przy długiej pracy.

Nowoczesne technologie sterowania ciągnikiem 6R 155

Joystick CommandPRO™ pozwala precyzyjnie panować nad mocą ciągnika 6R 155, a możliwość indywidualnego zaprogramowania jego przycisków daje dodatkowe możliwości dostosowania maszyny do własnych potrzeb. CommandARM™ i CommandCenter™ czwartej generacji sprawiają, że sterowanie ciągnikiem i jego wyposażeniem jest proste i intuicyjne.

Wszechstronny i silny 6R 155

Wielozadaniowy John Deere 6R 155 to mocna maszyna do trudnych prac uprawowych czy siewnych, która jednocześnie fantastycznie sprawdza się w całej gamie prac w gospodarstwie rolnym.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki John Deere i maszyny z naszej oferty