Ciągniki

John Deere 6R 185

Ta maszyna odznacza się dużą mocą niezbędną do najcięższych prac i nadzwyczajną wydajnością w transporcie. Będzie niedoścignionym partnerem każdego usługodawcy i właściciela dużego gospodarstwa.

  • Moc maksymalna 204 KM (150 kW) (ECE-R120) + 30 KM (22 kW) IPM (Inteligentne zarządzanie mocą)
  • Silnik 6,8 l, 6-cylindrowy
  • 7,9 t, rozstaw osi 2,77 m
Zapytaj o cenę
john deere 6r 185

Więcej o 6R 185

John Deere 6R 185 – dane techniczne

Sześciocylindrowy silnik osiąga moc 204 KM. Kiedy potrzebujemy jej jeszcze więcej, w transporcie lub przy pracy z wykorzystaniem WOM, możemy ją zwiększyć o 30 KM dzięki systemowi inteligentnego zarządzania mocą.
Przekładnia hydromechaniczna AutoPowr™, zapewnia bezstopniową regulację i stałe przekazywanie mocy podczas jazdy. Pozwala to na zredukowanie hałasu i zużycia paliwa.

6R 185 – John Deere to komfort

Adaptacyjna amortyzacja przedniej osi TLS Plus™ to rozwiązanie pozwalające na przekazywanie mocy na podłoże z maksymalną sprawnością i jednocześnie poprawiające komfort pracy operatora. Kabina ComfortView™ to gwarancja doskonałej widoczności. Jej wnętrze jest zaprojektowane z zasadami ergonomii. Dlatego znajdziesz w niej schowki na przedmioty, które chcesz mieć pod ręką, a także lodówkę. Układ kierowniczy o zmiennym przełożeniu i wyjątkowe fotele sprawiają, pomagają redukować zmęczenie operatora i wspierają jego produktywność.

Nowoczesne technologie sterowania ciągnikiem 6R 185

CommandARM™ i CommandCenter™ czwartej generacji sprawiają, że sterowanie ciągnikiem i jego wyposażeniem za pomocą dotykowego ekranu. Dzięki joystickowi CommandPRO™ możesz precyzyjnie sterować funkcjonalnościami ciągnika 6R 185, a możliwość indywidualnego zaprogramowania jego przycisków pozwala na dostosowanie maszyny do własnych potrzeb.

Mocny i wytrzymały 6R 185

John Deere 6R 185 to maszyna odporna na trudy prac polowych i transportowych w dużych gospodarstwach.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki John Deere i maszyny z naszej oferty