Ciągniki rolnicze

John Deere 6R 145

Długą listę zalet ciągnika 6R 145 otwierają mocny silnik, niezawodność i niezrównany komfort pracy. Wielozadaniowa maszyna John Deere sprawdza się w ciężkich pracach polowych, transporcie i realizacji licznych zadań, jakie stawia przed nami nowoczesne rolnictwo.

  • Moc maksymalna 160 KM (117 kW) (ECE R120) + 32 KM (24 kW), inteligentne zarządzanie mocą
  • Silnik 6,8 l, 6-cylindrowy
  • 7,9 t, rozstaw osi 2,77 m
Zapytaj o cenę
john deere 6r 145

Więcej o 6R 145

John Deere 6R 145 – dane techniczne

Sześciocylindrowy silnik o pojemności 6,8 l pozwala tej maszynie na osiągnięcie mocy 160 KM, a system inteligentnego zarządzania mocą pozwala na uzyskanie dodatkowych 32 KM. Taka siła w ciągniku o masie wysyłkowej 7,9 t i rozstawie osi 2,765 m czyni go niezwykle uniwersalnym. Oferta przekładni pozwala na optymalizację parametrów ciągnika do oczekiwań klienta. Do wyboru mamy znaną od dawna czterobiegową przekładnię AutoQuad™ i przekładnię DirectDrive™ z podwójnym sprzęgłem pozwalającym na zmianę biegu bez utraty mocy, co przekłada się na mniejsze spalanie. Funkcja AutoClutch™ umożliwia zatrzymanie ciągnika bez użycia pedału sprzęgła. Możemy też zdecydować się na przekładnię hydromechaniczną AutoPowr™, zapewniającą bezstopniową regulację i stałe przekazywanie mocy podczas jazdy. Pozwala to na zredukowanie hałasu i zużycia paliwa.

6R 145 – John Deere to komfort

Adaptacyjna amortyzacja przedniej osi TLS Plus™ pozwala na przekazywanie większej mocy na podłoże i wydatnie podnosi komfort pracy operatora.
Układ kierowniczy o zmiennym przełożeniu zmniejsza wysiłek kierującego, ograniczając ilość ruchów rąk podczas manewrowania. Ciche i ergonomiczne wnętrze kabiny o wielkości 3,33 m3 ComfortView™ zapewnia doskonałe warunki do pracy, a rewelacyjna widoczność pozwala bezpiecznie wykonywać zadania wymagające precyzji.

Nowoczesne technologie sterowania ciągnikiem 6R 145

CommandARM™ i CommandCenter™ czwartej generacji sprawiają, że sterowanie ciągnikiem i jego wyposażeniem jest niebywale łatwe pomimo mnogości możliwości, jakie daje ten nowoczesny sprzęt. Joystick CommandPRO™ nie tylko pozwala sterować maszyną zgodnie z projektem inżynierów John Deere, ale daje także możliwość dostosowania funkcji przypisanych do poszczególnych przycisków do własnych potrzeb.

Wszechstronny i silny 6R 145

Moc ciągnika John Deere 6R 145 jest wystarczająca, by poradził sobie z najtrudniejszymi pracami polowymi. Jednocześnie jest to maszyna tak zwrotna, że doskonale radzi sobie wszelkimi pracami w gospodarstwie.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty