Ciągniki

John Deere 6R 195

Więcej mocy i większa wydajność to cele, jakie zrealizowali konstruktorzy John Deere projektując ciągnik 6R 195. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom i nowoczesnej technice stworzyli maszynę do ciężkiej i efektywnej pracy.

  • Moc maksymalna 215 KM (158 kW) (ECE R120) + 29 KM (22 kW) IPM (inteligentne zarządzanie mocą)
  • Silnik 6,8 l, 6-cylindrowy
  • 8,8 t, rozstaw osi 2,80 m
Zapytaj o cenę
john deere 6r 195

Więcej o 6R 195

John Deere 6R 195 – dane techniczne

Moc tego ciągnika w terenie to 215 KM, a dzięki systemowi inteligentnego zarządzania mocą możemy ją zwiększyć do 244 KM podczas pracy z WOM lub na drodze. Sześciocylindrowy silnik o pojemności 6,8 l może współpracować z przekładniami DirectDrive™, AutoPowr™, AutoQuad™. DirectDrive™ to przekładnia z podwójnym sprzęgłem pozwalającym na zmianę biegu bez utraty mocy, co przekłada się na mniejsze spalanie. Funkcja AutoClutch umożliwia zatrzymanie ciągnika bez użycia pedału sprzęgła. Z kolei przekładnia hydromechaniczna AutoPowr™, zapewnia bezstopniową regulację i stałe przekazywanie mocy podczas jazdy. Pozwala to na zredukowanie hałasu i zużycia paliwa.

6R 195 – John Deere to komfort

Kabina ComfortView™ o wielkości 3,33 m3 chroni przed hałasem i zapewnia doskonałą widoczność. Ergonomiczne rozmieszczenie wyposażenia i schowków pozwala wygodnie pracować, a w czasie przerwy sięgnąć po schłodzony napój. Adaptacyjna amortyzacja przedniej osi TLS Plus™ zapewnia komfort operatorowi, jednocześnie zwiększając moc przekazywaną na podłoże. Wygodne siedzisko i układ kierowniczy, który pozwala zredukować liczbę ruchów rąk podczas manewrowania, ograniczają zmęczenie i pozwalają wydajnie pracować przez wiele godzin.

Nowoczesne technologie sterowania ciągnikiem 6R 195

CommandARM™ i CommandCenter™ czwartej generacji sprawiają, że sterowanie ciągnikiem i jego wyposażeniem za pomocą dotykowego ekranu jest niesłychanie proste i intuicyjne. Joystick CommandPRO™ to precyzyjne narzędzie do sterowania, które możesz dopasować do własnych potrzeb dzięki programowalnym przyciskom.

Mocny i wytrzymały 6R 195

Ciągnik 6R 195 zapewnia wydajność i niezawodność w transporcie i najcięższych pracach polowych na dużą skalę.