Ciągniki

John Deere 6R 165

Ciągnik John Deere 6R 165 to doskonała inwestycja na potrzeby zastosowań rolniczych na dużą skalę. Spełni wszelkie oczekiwania, jakie stawia się przed uniwersalnym ciągnikiem rolniczym.

  • Moc maksymalna 182 KM (133 kW) (ECE R120) + 31 KM (24 kW) IPM (inteligentne zarządzania mocą)
  • Silnik 6,8 l, 6-cylindrowy
  • 7,9 t, rozstaw osi 2,77 m
Zapytaj o cenę
john deere 6r 165

Więcej o 6R 165

John Deere 6R 165 – dane techniczne

Ciągnik ten dysponuje mocą maksymalną 182 KM, a zastosowanie systemu inteligentnego zarządzania mocą pozwala uzyskać dodatkowo 31 KM. Świetna zwrotność i duża moc czyni go maszyną do wszechstronnych zastosowań. Dzięki szerokiej gamie przekładni możliwe jest dopasowanie parametrów 6R 165 do różnorakich zadań. Możemy zastosować przekładnię DirectDrive™ z podwójnym sprzęgłem pozwalającym na zmianę biegu bez utraty mocy, co przekłada się na mniejsze spalanie. Funkcja AutoClutch umożliwia zatrzymanie ciągnika bez użycia pedału sprzęgła. Przekładnia hydromechaniczna AutoPowr™, zapewniająca bezstopniową regulację i stałe przekazywanie mocy podczas jazdy. Pozwala to na zredukowanie hałasu i zużycia paliwa.

6R 165 – John Deere to komfort

Kabina ComfortView™ to rozwiązanie klasy premium. Gwarantuje doskonałą widoczność i znacząco ogranicza hałas w tym wygodnymi i ergonomicznym wnętrzu. Dzięki układowi kierowniczemu o zmiennym przełożeniu operator nie musi wykonywać zbędnych ruchów rękami w czasie manewrów, co znacząco ogranicza jego zmęczenie przy długiej pracy. Adaptacyjna amortyzacja przedniej osi TLS Plus™ znacząco poprawia komfort pracy operatora, ale także pozwala na przekazywanie większej mocy na podłoże.

Nowoczesne technologie sterowania ciągnikiem 6R 165

Joystick CommandPRO™ pozwala precyzyjnie panować nad mocą ciągnika 6R 165, a możliwość indywidualnego zaprogramowania jego przycisków daje dodatkowe możliwości dostosowania maszyny do własnych potrzeb. CommandARM™ i CommandCenter™ czwartej generacji sprawiają, że sterowanie ciągnikiem i jego wyposażeniem jest proste i intuicyjne.

Wszechstronny i silny 6R 165

Wszechstronny John Deere 6R 165 to mocna maszyna do trudnych prac uprawowych czy siewnych, która dzięki znakomitej zwrotności fantastycznie sprawdza się w pracach w gospodarstwie.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki John Deere i maszyny z naszej oferty