Ciągniki rolnicze

John Deere 6R 140

Jest wiele powodów, by wybrać ciągnik 6R 140, na uwagę zasługuje jego moc i kompaktowa budowa. Równie dobrze poradzi sobie w czasie wymagających precyzji prac w gospodarstwie jak i przy realizacji trudnych zadań w polu.

  • Moc maksymalna 154 KM (113 kW) (ECE R120) + 12 KM (9 kW) IPM
  • Silnik 4,5 l, 4-cylindrowy
  • 6,5 t, rozstaw osi 2,58 m
Zapytaj o cenę
john deere 6r 140

Więcej o 6R 140

John Deere 6R 140 – dane techniczne

Moc 154 KM, jaką oferuje czterocylindrowy silnik o pojemności 4,5 l, można zwiększyć o 12 KM dzięki systemowi inteligentnego zarządzania mocą. Przekładnia hydromechaniczna AutoPowr™ zapewnia bezstopniową regulację i stałe przekazywanie mocy podczas jazdy. Pozwala to na zredukowanie hałasu i zużycia paliwa. Dostępna również jest również przekładnia CommandQuad™ Plus zapewniająca komfort wynikający z braku konieczności użycia sprzęgła oraz wygodnej obsługi skrzyni, a funkcja AutoClutch™ umożliwia zatrzymanie ciągnika bez użycia pedału sprzęgła. Do wyboru mamy także dobrze znaną przekładnię AutoQuad™.

6R 140 – John Deere to komfort

Układ kierowniczy o zmiennym przełożeniu poprawia zwrotność ciągnika i redukuje ilość ruchów rąk, zmniejszając wysiłek kierującego podczas manewrów. W doskonale zaprojektowanym wnętrzu operator ma wszystko pod ręką. Kabina ComfortView™ zapewnia rewelacyjną widoczność i niski poziom hałasu w jej wnętrzu. Zastosowanie układu amortyzacji TLS Plus™ i adaptacyjnej amortyzacji przedniej osi pozwala na uzyskanie doskonałej przyczepności, co zwiększa moc przekazywaną na podłoże, ale też poprawia komfort pracy operatora.

Nowoczesne technologie sterowania ciągnikiem 6R 140

Wygodne interfejsy do sterowania ciągnikiem i jego osprzętem, CommandARM™ i CommandCenter™ czwartej generacji sprawiają, że obsługa wszystkich funkcjonalności jest niezwykle prosta. Dzięki joystickowi CommandPro™ z programowalnymi przyciskami można łatwo zapanować nad wieloma funkcjami ciągnika.

Wszechstronny i silny 6R 140

Ciągnik John Deere 6R 140 jest wystarczająco silny, by poradzić sobie z uprawą roli czy siewem, jednocześnie zachowując doskonałą zwrotność pozwalającą na wykonywanie wszelkich prac w gospodarstwie.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty