Ciągniki

John Deere 6R 150

Długą listę zalet ciągnika 6R 150 otwierają mocny silnik, niezawodność i niezrównany komfort pracy. Wielozadaniowa maszyna John Deere sprawdza się w ciężkich pracach polowych, transporcie i realizacji licznych zadań, jakie stawia przed nami nowoczesne rolnictwo.

  • Moc maksymalna 165 KM (121 kW) (ECE R120) + 12 KM (9 kW) IPM (inteligentne zarządzanie mocą)
  • Silnik 4,5 l, 4-cylindrowy
  • 6,5 t, rozstaw osi 2,58 m
Zapytaj o cenę
john deere 6r 150

Więcej o 6R 150

John Deere 6R 150 – dane techniczne

Czterocylindrowy silnik o pojemności 4,5 l pozwala tej maszynie na osiągnięcie mocy 165 KM, a system inteligentnego zarządzania mocą pozwala na uzyskanie dodatkowych 12 KM. Przekładnia hydromechaniczna AutoPowr™, zapewnia bezstopniową regulację i stałe przekazywanie mocy podczas jazdy. Pozwala to na zredukowanie hałasu i zużycia paliwa.

6R 150 – John Deere to komfort

Ciche i ergonomiczne wnętrze kabiny ComfortView™ zapewnia doskonałe warunki do pracy, a rewelacyjna widoczność pozwala bezpiecznie wykonywać zadania wymagające precyzji. Przekazywanie większej mocy na podłoże i podniesienie komfortu pracy operatora jest możliwe dzięki osi TLS Plus™. Układ kierowniczy o zmiennym przełożeniu zmniejsza wysiłek kierującego, ograniczając ilość ruchów rąk podczas manewrowania.

Nowoczesne technologie sterowania ciągnikiem 6R 150

CommandARM™ i CommandCenter™ czwartej generacji sprawiają, że sterowanie ciągnikiem i jego wyposażeniem jest niebywale łatwe pomimo mnogości możliwości, jakie daje ten nowoczesny sprzęt. Joystick CommandPRO™ nie tylko pozwala sterować maszyną zgodnie z projektem inżynierów John Deere, ale daje także możliwość dostosowania funkcji przypisanych do poszczególnych przycisków do własnych potrzeb.

Wszechstronny i silny 6R 150

Ciągnik 6R 150 to maszyna o dużej mocy, mocnym układzie hydraulicznym i imponującym udźwigu. Poradzi sobie z najtrudniejszymi pracami polowymi. Jednocześnie jest to maszyna tak zwrotna, że doskonale radzi sobie wszelkimi zadaniami w gospodarstwie.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki John Deere i maszyny z naszej oferty