Ciągniki

John Deere 6R 130

Ciągnik 6R 130 jest zwrotny i kompaktowy, dlatego niezastąpiony w każdym gospodarstwie. Komfort i nowoczesne technologie sprawiają, że praca operatora jest łatwiejsza i bardziej wydajna.

  • Moc maksymalna 143 KM (105 kW) (ECE R120) + 13 KM (10 kW) IPM (inteligentne zarządzanie mocą)
  • Silnik 4,5 l, 4-cylindrowy
  • 6,5 t, rozstaw osi 2,58 m
Zapytaj o cenę
john deere 6r 130

Więcej o 6R 130

John Deere 6R 130 – dane techniczne

Czterocylindrowy silnik o pojemności 4,5 litra pozwala na uzyskanie 143 KM, a z system inteligentnego zarządzania mocą nawet 156 KM. Ciągnik 6R 130 przy rozstawie osi 2,58 m waży wysyłkowo 6,5 ton. Do wyboru mamy przekładnie AutoQuad™ i CommandQuad™, a także przekładnię AutoPowr™. Przekładnia hydromechaniczna AutoPowr™ zapewnia bezstopniową regulację i stałe przekazywanie mocy podczas jazdy z prędkością od 40 do 50 km/h. Po osiągnięciu maksymalnej prędkości obroty silnika są automatycznie obniżane do poziomu potrzebnego do utrzymania tej prędkości. Pozwala to na zredukowanie hałasu i zużycia paliwa.

6R 130 – John Deere to komfort

Amortyzowana przednia oś TSL Plus™ i zmienne przełożenie układu kierowniczego gwarantują wyjątkowy komfort jazdy i manewrowania. Kabina ComfortView™ o wielkości 3,33 m3 zapewnia doskonałą widoczność. Jej wnętrze zaprojektowano z uwzględnieniem wymagań ergonomii, a zachowanie standardów przemysłu motoryzacyjnego chroni operatora przed hałasem.

Sterowanie ciągnikiem 6R 130

Intuicyjne sterowanie przy użyciu dotykowego ekranu pozwala z łatwością zapanować nad pracą podnośnika, oświetleniem, napędem na 4 koła czy zaworami. Joystick można łatwo dostosować do własnych wymagań poprzez przypisanie mu najpotrzebniejszych funkcjonalności. CommandARM™ i CommandCenter™ czwartej generacji sprawiają, że kontrolowanie zaawansowanych funkcji ciągnika jest tak łatwe i intuicyjne.

Kompaktowy i zwrotny 6R 130

Nachylona maska i wyjątkowa kabina w połączeniu z niewielkim rozstawem osi sprawia, że można nim bez problemu manewrować w oborze czy innych ograniczonych przestrzeniach. Dlatego ciągnik 6R 130 tak dobrze sprawdza się w pracy z ładowaczem czołowym. To niezastąpiona maszyna potrzebna do zadawania paszy, ale także do wielu prac, jak choćby koszenie, przetrząsanie czy belowanie.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki John Deere i maszyny z naszej oferty