Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Pojemność zbiornika : 2800 l

Pompy : 200-250-400 l/min

Oś sztywna : 25 km/h lub 40 km/h

KVERNELAND

OPRYSKIWACZ

IKARUS S

Kverneland Ikarus S

Ikarus S dostępny jest ze zbiornikami o pojemności 2800 lub 3800 litrów z belką HSS 18-30m składaną w poziomie lub belką HC 18-30m składaną w pionie. Panel sterowania EasySet ułatwia pracę przez jego intuicyjną obsługę. Ikarus S również można wyposażyć w elektronikę zgodną z standardem ISOBUS i w zaawansowany terminal IsoMatch Tellus. Ponadto możliwe są takie opcje, jak IsoMatch GEOCONTROL i Boom Guide do automatycznej kontroli wysokości belki opryskowej. iXclean Comfort lub iXclean Pro dają jeszcze większy komfort pracy operatorowi poprzez kontrolę takich funkcji, jak napełnianie, opryskiwanie, płukanie itd. z poziomu kabiny ciągnika!

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

HSS 18-20-21-24-27-28-30 m kompaktowo składana stalowa belka opryskowa Belki typu HSS to profesjonalne belki opryskowe opracowane dla wymagających gospodarstw. Specjalny profil belki HSS łączy minimalną masę z maksymalną wytrzymałością i stabilnością. Komputerowe projektowanie, testy laboratoryjne i polowe oraz zastosowanie specjalnie hartowanej stali Domex, przyczyniły się do zbudowania bardzo dobrej reputacji dla tych szerokich i mocnych belek opryskowych. Wszystkie belki HSS mają szerokość transportową 2,50 m, a całkowita wysokość nie przekracza 4m.

EasySet Panel sterowania EasySet ułatwia życie przez jego intuicyjną obsługę. Kontrola rozdzielania cieczy po stronie ssania i po stronie ciśnienia są wyraźnie od siebie odseparowane. Zawory są dobrze zabezpieczone za pomocą drzwi, co pozwala utrzymać centrum obsługowe wolne od brudu i substancji chemicznych. Łatwy dostęp Drzwi zapewniają łatwy dostęp do panelu zaworów i załączania funkcji. Szczególną uwagę położono na łatwość obsługi przez łatwy dostęp i szybkie przestawianie funkcji. Zawory Easy Set sprawiają, że panel operatora jest bardzo czytelny: tylko jednym zaworem ssącym można wybrać skąd ma być przepływ cieczy, oraz innym zaworem czterodrożnym wybrać kierunek działania ciśnienia.