Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

JOSKIN

APLIKATORY DOGLEBOWE

TERRADISC

APLIKATORY DOGLEBOWE

TERRADISC

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Talerze z drugiego rzędu, zagięte w przeciwną stronę w stosunku do talerzy pierwszego rzędu, przykrywają gnojowicę.TERRADISC ma następujące zalety:szybka praca umożliwiająca podniesienie wydajności,dokładne mieszanie gnojowicy z glebą,wydajna podorywka,niemal całkowity brak strat składników odżywczych.

Aplikatory do łąk umożliwiają doglebową aplikację gnojowicy na większej głębokości. Ich intensywne działanie zapewnia spulchnianie gleby. Są one mocowane do ocynkowanej ramy z podwójną belką ze wzmocnieniami promieniowymi. Zaletą takiej budowy jest przeniesienie naprężeń osprzętu na wóz asenizacyjny, który przekazuje je na ciągnik. W ten sposób siły zostają zredukowane, a zbiornik zachowuje równowagę. Podstawowa rama jest modułowa i służy do wszystkich modeli - wersje o dużej szerokości są budowane na bazie modeli 2,80 m z przedłużeniami. Ramy aplikatorów przekraczających 3 m szerokości są wyposażone w składanie hydrauliczne dwukierunkowe z ogranicznikiem przeciw skrętom. Wszystkie modele mają wymagane przepisami oświetlenie drogowe.

Dwa wydajne siłowniki dwustronnego działania zapewniają składnie obu części aplikatora do góry, dzięki czemu jego szerokość transportowa wynosi 2,90 m. W efekcie, przewożona maszyna ma zwartą budowę i niewielki tylny zwis.

Aplikator TERRADISC, niedawno opracowany przez firmę JOSKIN, składa się, zależnie od szerokości, z 32 - 48 zagiętych, ząbkowanych talerzy o średnicy 510 mm, przymocowanych do ramy w dwóch rzędach.Pierwszy rząd znaczy w glebie bruzdy, w które stożki aplikujące, znajdujące się między talerzami, wprowadzają gnojowicę.

Szerokość robocza : 4,40 - 5,70

Typ : aplikator doglebowy

Liczba zębów : 11 - 19

Talerze o średnicy 510 mm są w aplikatorze TERRADISC zamontowane na elementach amortyzujących, przykręconych do ramy.Osprzęt umożliwia:wydajne wprowadzanie gnojowicy do gleby,regulację głębokości roboczej do 18 cm,bardzo dobrą podorywkę.