Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Wóz MODULO2 jest dostępny z pojedynczą osią i pojemnością 2.500 - 11.000 l oraz z podwójną osią i pojemnością 8.400 - 18.000 l. Zbiornik spoczywa na kołysce, do której jest przyspawany (na długości i na szerokości) i na której ogniskują się naprężenia napędu. MODULO2 z podwójną osią jest wyposażone w układ jezdny typu boggie.

JOSKIN

WÓZ ASENIZAYCJNY

MODULO2

WÓZ ASENIZACYJNY

MODULO2

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Budowa

Wozy Modulo2 mają solidną budowę pozwalającą na niskie położenie środka ciężkości i zapewniającą doskonały stosunek masy do jakości. Rama tylna, w opcji, umożliwia podłączenie osprzętu.

Bogata, modułowa oferta, która ciągle ewoluuje

Gama wozów asenizacyjnych JOSKIN składa się z 9 modeli, które można dostosować do swoich potrzeb, o pojemności 2500 - 28000 litrów. Nasze maszyny z czasem mogą się zmieniać, w zależności od początkowo wybranych opcji.
 

Cynkowanie własne

JOSKIN ma własny zakład cynkowania ogniowego pracujący według najwyższych światowych standardów jakości. Ten proces zapewnia wysoką jakość naszym produktom i daje skuteczną i trwałą ochronę przed korozją. W efekcie nasze maszyny mają większą trwałość, co wpływa na ich wartość na rynku wtórnym.

Modułowość

Dyszel w kształcie litery V jest odwracalny, co umożliwia sprzęg niski i wysoki

- Budowa dyszla jest uzależniona od typu pompy (próżniowa, ślimakowa, itd.) i pozwala na dopasowanie różnych akcesoriów zawieszenia (resor poprzeczny, oleopneumatyczny, itp.)- Wielopozycyjny układ jezdny zapewniający optymalne rozłożenie obciążeń- Wbudowanie kół o dużej średnicy (w opcji)- Możliwość dodania licznych opcji osprzętu do rozlewania, dzięki tylnej ramie

POJEMNOŚĆ (L)

2000 →2500

OŚ (OSIE)

OŚ POJEDYNCZA

OŚ PODWÓJNA

POMPA

OŚLIMAKOWA

GARDA

PRÓŻNIOWA