Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

JOSKIN

WYWROTKI BURTOWE

TRANS-EX

WYWROTKI BURTOWE

TRANS-EX

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Rama wywrotek Trans-EX w kształcie trapezu jest prosta i solidna. Swoją wytrzymałość zawdzięcza giętym na zimno belkom ze specjalnej stali o wysokiej granicy plastyczności. W wywrotkach Trans-EX do zaczepu służy solidny, jednoczęściowy przykręcany dyszel z regulacją wysokości. Jest on odwracalny, co umożliwia podłączenie do górnego i dolnego zaczepu. Podporę postojową stanowi podpora z kołem, której wysokość reguluje się korbą. Podczas jazdy koło składa się do góry, co zapewnia optymalne bezpieczeństwo.Tylna sygnalizacja elektryczna jest umieszczona w ocynkowanej obudowie o szerokości równej szerokości pojazdu i pełniącej funkcję zderzaka. Do ramy, węższej niż skrzynia, może zostać opcjonalnie zamontowana skrzynka z narzędziami (1.500 x 400 x 270 mm),Modele dwuosiowe, dostępne z pojemnością od 5 T, są wyposażone w wózek Roll-Over umożliwiający zniwelowanie nierówności terenu, zwiększenie siły napędu i komfortu jazdy.

Skrzynia ładunkowa nie ma klapy tylnej, tylko przyspawany z tyłu, prosty zsyp ułatwiający wyładunek.Skrzynia występuje w kilku wysokościach, co ma umożliwić szybki i łatwy ręczny załadunek.Jej budowa umożliwia transport artykułów rolnych, które, tak jak zbiory owoców palmy olejowej, wymagają ręcznego załadunku.Maszyna jest dostosowana do trudnych dróg.

Skorupowa stożkowa skrzynia.Wywrotki rolnicze z jedną lub dwiema osiami.Ładowność modeli jednoosiowych wynosi 8 - 10 t, a dwuosiowych 10 - 15t.Rama z profilowanych rur i skrzynia ładunkowa z profili zamkniętych są bardzo solidne, co zapewnia sztywność całej maszynie.

Ładowność : 3 - 9 ton

Oś : pojedyncza, podwójna

Gama : wywrotki burtowe

Przyczepę burtową o zwartej budowie, Trans-EX, można łatwo modyfikować. Po zdemontowaniu burt, użytkownik ma do dyspozycji platformę, którą może przewozić różne ładunki. Można również wyposażyć ją w nadstawki o wysokości 200 lub 400 mm, które pozwolą zwiększyć ładowność.